Anasayfa » Blocs 5.1.0 MacOS
Webmaster Araçları

Blocs 5.1.0 MacOS


Hakkında

Sadeliği ön plana çıkaran Blocs for Mac, modern inşaat, kalite, statik web sitelerine kod yazmanıza veya kod yazmanıza gerek kalmadan yeni bir yaklaşım sunar. Blocs, tek bir kod satırı yazmadan kolaylıkla ve şık görünümlü web siteleri oluşturmanızı sağlar Blocs programlama için duyarlı web sayfaları tasarlamak için inanılmaz bir yeni uygulama, bu yüzden Blocs App kullanmak için programlama hakkında hiçbir şey bilmenize gerek yok ve duyarlı, güzel ve optimizasyon SEO olan web sayfaları oluşturmak için bu fantastik App Mac için yeni uygulamalardan biridir. Bir programcı olmak zorunda kalmadan web sayfalarını tasarlamanıza olanak tanıyan Internet'te oldukça trend olma, bu nedenle siteniz için web tasarımının temellerini bilmeniz gerekiyorsa, bir tasarım tasarlamak için yeterli değil, Blocs App sihir yapıyor yalnızca işinizde daha üretken olmanıza yardımcı olur. Her ne kadar Blocs App, programlayamayan web tasarımcıları için kesin bir Uygulama olduğunu iddia etse de, gerçek, Blocs App'ın bizim için yapacağı her şeyi anlamak için gerekli minimum programlama HTML5, CSS3 ve JavaScript'i bilmektir.
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

62 MB .dmg


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.