Anasayfa » Oxygen XML Editor Mac 26.0
Webmaster Araçları

Oxygen XML Editor Mac 26.0


Hakkında

Oxygen XML Editor, hem XML geliştiricileri hem de içerik yazarları için eksiksiz bir XML düzenleme çözümüdür. Çoğu XML standardını ve teknolojisini kapsayan, XML düzenleme için sahip olunması gereken araçları sağlar. Oxygen XML Düzenleyici, Oxygen XML Geliştirici ve Yazarının tüm özelliklerini içerir.

Tek Kaynaklı Yayınlama
XML Düzenleyici, tek tıklama uzaklıktaki önceden ayarlanmış ve yapılandırılabilir senaryolar sunarak aynı kaynağı kullanarak PDF, ePUB, HTML ve diğer birçok formatta çıktılar üretmenize olanak tanır.

Yapılandırılmış XML Düzenleme
En sezgisel XML düzenleme özellikleri ve kullanıcı dostu arayüz, Oxygen XML Düzenleyici ile çalışmanızın sonuçlarını iyileştirmenize yardımcı olur.

XML Yayınlama Çerçeveleri
Oxygen XML Düzenleyici, DITA, DocBook, XHTML ve TEI çerçeveleri için kullanıma hazır destek içerir.

Genişletilebilirlik
Eşsiz genişletilebilirlik desteğinden yararlanın ve XML Düzenleyicinin yerleşik XML yayınlama çerçevelerini geliştirin, hatta kendi çerçevelerinizi oluşturun.

Bağlantı
XML Düzenleyicinin güçlü bağlantı desteği, XML veritabanlarının, içerik yönetim sistemlerinin ve WebDAV’ın çoğunluğuyla etkileşim kurmanıza olanak tanır.

İşbirliği
Oxygen, XML Düzenleyicinin izleme araçlarını, subversion depo istemcisini kullanarak diğer yazarlarla her zamankinden daha verimli bir şekilde işbirliği yapmanıza ve çözümleri karşılaştırıp birleştirmenize olanak tanır.

Akıllı XML Düzenleyici Sezgisel,
duyarlı ve kullanımı kolay olacak şekilde tasarlanmış akıllı eylemler ve özelliklerin yardımıyla XML düzenleme her zamankinden daha etkilidir.

XML Doğrulaması
XML Düzenleyicinin yazarken doğrulama desteğini ve bağlama duyarlı düzenleme yeteneklerini kullanarak XML belgelerinizin “iyi biçimlendirilmiş” ve geçerli olduğundan emin olun.

XML Veritabanlarını Destekler
Oxygen XML Düzenleyici, veritabanı sunucusuna bağlantı yoluyla yerel bir XML veritabanına karşı XQuery ve XPath sorguları gerçekleştirebilir. Veritabanı araştırma görünümlerinin özel bir koleksiyonu, veritabanı perspektif düzeninde birlikte gruplandırılır.

Tüm XML Standartları Desteği
Oxygen XML Düzenleyicinin sunduğu, tüm XML standartlarını kapsayan özel düzenleyicilerden yararlanın. Her düzenleyicinin özel görünümleri ve işlemleri, XML Şemaları, CSS, XSLT, WSDL, RelaxNG, Schematron, Ant, XQuery ve çok daha fazlası dahil olmak üzere her türlü XML belgesini ve diğer dosya türlerini düzenlemek için destek sunar.

XSLT ve XQuery Hata Ayıklama
XML Düzenleyici, hata ayıklama süreci üzerinde tam kontrol sağlayan güçlü bir XSLT ve XQuery hata ayıklayıcı sunar. Biri XSLT ve diğeri XQuery hata ayıklaması için olmak üzere iki özel perspektif mevcuttur. Her ikisi de belgelerinizde sorun gidermenize ve mükemmelleştirmenize olanak tanıyan özel görünümler ve eylemler sunar.

Oxygen XML Düzenleyicide Web Hizmetleri Desteği
Gelişmiş WSDL düzenleyici, içerik tamamlama yetenekleri, özel bir Anahat görünümü ve belge oluşturma desteği sunarak WSDL belgelerini düzenlemenize yardımcı olur. XML düzenleyicinin WSDL SOAP Analizörü entegre aracını kullanarak, tanımlanan SOAP mesajlarının uzak Web Servisleri sunucusu tarafından kabul edilip edilmediğini kolayca doğrulayabilirsiniz.

Sistem Gereksinimleri

Ürün, macOS 11 (Big Sur), 12 (Monterey), 13 (Ventura) ve 14 (Sonoma) üzerinde tamamen test edilmiştir.
Oxygen, Kurulum aşamasında Sistem Tercihleri ​​> Güvenlik ve Gizlilik, İndirilen uygulamaların App Store’a ayarlanmasına ve geliştiricilerin belirlenmesine izin ver seçeneğinin kullanılmasını gerektirir.
Minimum donanım yapılandırması, 4 GB RAM (8 GB önerilir) ve 1 GB boş disk alanına sahip Mac’tir.

İndirme Linkleri

Turbobit

515 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.