Anasayfa » Blue Cat Audio Blue Cats Destructor v1.51 Mac
Ses Düzenleme

Blue Cat Audio Blue Cats Destructor v1.51 Mac


Hakkında

Blue Cat Audio Blue Cats Destructor 1.51, her türlü bozulmayı simüle edebilen güçlü bir bozulma ve amp sim modelleme aracıdır: sert dijital imhadan pürüzsüz sıkıştırma veya gitar ampulasyonuna (temiz tonlar için de çalışır) ve en önemlisi sizin. Mevcut donanımdan (gitar ve bas amfileri veya dolapları, kompresörler, pedallar, teyp makineleri…) esinlenerek veya yıkıcı zihinlerimiz tarafından yaratılan yüzlerce ön ayar ve önceden tanımlanmış model ile teslim edilir. Ancak eklenti bu önceden tanımlanmış modellerle sınırlı değildir: mevcut ön ayarların tüm parametreleri tamamen düzenlenebilir, bu da sınırsız sayıda bozulma simülasyonuna erişmenizi sağlar - özel tonunuzu oluşturmak için ekstra ön ayarlar veya amp modelleri satın almanıza gerek yoktur. Elektronik tasarımlardan veya dürtü yanıtlarından ziyade algısal bir modele dayanarak, sinyal zinciri çıplak minimum seviyeye indirilir, tonun ayarlanması ve karışıma sığdırılması işlemi basitleştirilir. Özel uyarlanabilir şekillendirici sayesinde, enstrümantalistlerin çalınmasına tepki verir ve analog vitese benzer çok doğal bir his sağlar. Eklentinin görünümünü ve sıklığını sık kullanılan tonlarınıza uydurmak için, her modül için ayrı ayrı seçilebilen 1400'den fazla görsel stil ile paketlenmiştir. Blue Cat'in FreqAnalyst Multi ile ölçülen referans eğrilerini mevcut tonlarla hızlıca eşleştirmek için içe aktarmak da mümkündür. Changelog V1.51 (2019/09/25) Sabit tonlu haritalar, Mac'te çalışmayan geçişin önayarlarını eşler. Harita başka bir platformda oluşturulduğunda (Mac ve PC) sabit tonlu haritalar “hazır ayarlardan yeniden yükle”.
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

206 MB .zip


Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.