Anasayfa » Blue Cat Audio Blue Cats MB-7 Mixer 2 v3.22 MacOS
Ses Düzenleme

Blue Cat Audio Blue Cats MB-7 Mixer 2 v3.22 MacOS


Hakkında

Blue Cat Audio Blue Cats MB-7 Mikser 23.22, sinyali birkaç frekans bandına ayıran ve bunları ayrı parçalarmış gibi karıştırmanızı ve işlemenizi sağlayan benzersiz bir eklentidir. Her bant, bir karıştırma konsolunda bulunabilen kontroller ve daha fazlasını sunar: üzerinde çalışmak istediğiniz frekansları izole etmek, kazancı, “stereoluğu” ve stereo alanındaki konumu ayarlamak için her bandı ayrı ayrı baypas edin, sessize alın veya solo yapın. Stereo görüntüyü değiştirirken, ana mono anahtar mono uyumluluğunu da kontrol etmenizi sağlar. Herhangi bir spektral manipülasyon elde etmek için her bir banda farklı ses efektleri uygulayabilirsiniz: eklenti çok bantlı eklenti ana bilgisayarı olarak çalışabilir. Her bandı en sevdiğiniz VST, VST3 veya Ses Birimi eklentileri ile bağımsız olarak işleyebilir veya 28 yerleşik efektten birini seçebilirsiniz! Her bir banda, ön veya son fader'e dört adede kadar eklenti yüklenebilir. Ayrıca, her eklenti yuvasına takılabilen 25 dahili ses efekti içerir. En iyi çalışma için gecikme telafisi, önayar yönetimi, geri alma / yineleme entegrasyonu ve bireysel eklenti baypas dahildir.
Özellikleri

Changelog V3.32 (2020/01/06) Yeni Özellikler ve Geliştirmeler: 9 dahili efekt için “Ton Haritaları” ile kolayca ön ayarlarda gezinin ve yeni tonlar oluşturun: Koro, Flanş, Phaser, Wah, Süpürme Filtresi, EQ, Frek Kaydırıcı , Reverb ve Waveshaper. Yerleşik wah eklentisi için yeni ön ayarlar. Dahili EQ: gelişmiş dürtü yanıtı evrişim performansı (düşük CPU kullanımı ile artık uzun yankı kuyrukları desteklenmektedir). Mac: son Mac OS sistemlerinde daha hızlı GUI oluşturma (5 kata kadar daha hızlı). Düzeltmeler: Mac: 10.14 Mac OS SDK (örneğin Cubase 10.5) ile oluşturulan bazı uygulamalarda retina ekranlarda düzgün gösterilmeyen sabit kullanıcı arayüzü. Mac: Mac OS Mojave ve daha yeni sürümlerde karanlık modda görüntü oluşturma sorunları düzeltildi. Yüklendiğinde başlatılamayan bazı VST3 eklentileriyle ilgili sorun giderildi (Roland Cloud VST3) Ters modda seçilen aralığı aşabilecek sabit yerleşik Wah eklentisi.
İndirme Linkleri

Turbobit

410 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.