Aksiyon - Macera

Broforce 1122.20200910 (40934) Mac


Hakkında

Kötülük dünyayı tehdit ettiğinde, dünya Broforce’a başvurur – sadece aşırı güçle uğraşan, yetersiz finanse edilen, aşırı güçlü bir paramiliter örgüt. Düzinelerce farklı kardeş olarak ‘n’ silahı çalıştırmak ve yaşam tarzımızı tehdit eden karşıt terörist güçleri ortadan kaldırmak için dört oyuncuya kadar belinizi bağlayın. Çok sayıda benzersiz silahı serbest bırakın ve özgürlük adına inanılmaz zincirleme ateş, napalm ve uzuv reaksiyonları başlatın.

Özellikleri

  • The Broforce:  Her biri kendi benzersiz silahlarına ve dünyanın her yerine özgürlüğü yaymak için tasarlanmış özel saldırılara sahip düzinelerce erkekle kendi şok ve dehşet markanızı sunun.
  • Bro-Op & Deathmatch:  İşbirliği modunda dört oyuncuya kadar terörizmle savaşın veya kardeşlerinizle bağları koparın ve çeşitli gösterişli rekabetçi modlarda birbirinizle yüzleşin.
  • Patlama Koşusu:  Patlayan arazilerin ve kitlesel kaosun baskısı altında bu benzersiz zamanlı saldırı seviyelerinin üstesinden gelmek için diğer kardeşlerle bir araya gelin.
  • Tamamen İmha Edilebilir Her Şey:  Yıkılabilir arazi, bir dizi stratejik seçenek sunarken, Patlayan Kırmızı Adalet Varillerinin bolluğu, oyun alanını tam anlamıyla tek atışla düzleştirebilir.
  • Seviye Editörü:  Sağlam bir seviye editörü ile kendi yıkım oyununuzu tasarlayın ve çevrimiçi olarak paylaşarak diğer tüm kardeşlerin kıskanı olun. Kullanıcı tarafından oluşturulan özel seviyelerin puanlarına göz atın ve Kardeşliklerini derecelendirmek için bunları tamamlayın.
Sistem Gereksinimleri

İşletim sistemi sürümü: 10.11.0+
İşlemci türleri ve hızı: 2.8 GHz Core 2 Duo +
RAM minimum: 4 GB

İndirme Linkleri

Turbobit

356 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.