Aksiyon - Macera

Fates of Ort 1.1.0 (41006) MacOS


Hakkında

Fates of Ort, stratejik eyleme odaklanan ve kararlarınızın yönlendirdiği bir hikayeye sahip, retro esintili bir fantezi RPG’dir. Tüketim büyüsünün hırslı gücüyle yok olma tehdidi altında olan bir dünyada, bir fedakarlık ve zor seçimlerin hikayesidir.

Büyü güçlüdür, ancak özgür değildir. Yaptığınız her büyü, onu kıvılcımlamak için biraz da olsa yaşam enerjinize ihtiyaç duyar. Yeterince büyü yapın ve ruhunuzu yok edeceksiniz. Bu, savaşırken stratejik olmanız, büyünün maliyetini düşmanlarınızdan hasar alma riskiyle dengelemeniz gerektiği anlamına gelir.

Dünyada her bir büyünün nasıl tezahür edeceği, onu hangi ilahi güçle birleştirmeyi seçtiğinize bağlıdır. Örneğin, Evoke Force büyüsü, büyünün ne ile birleştiğine bağlı olarak zeminin bir dizi keskin buz kristali ile patlamasına, gök gürültülü bir yıldırım çarpmasına veya yere bir meteor yağmuru ile baraj yapmasına neden olur.

Yeraltı dünyasından dökülen iblisleri yenmek için emrinizde olan sihirli büyüleri kullanın. Ort’da, hareketsiz durduğunuzda zaman donar. Bu, saldırılarınızı planlama ve stratejik olma fırsatına sahip olduğunuz anlamına gelir.

Herhangi bir RPG gibi, yağma ve deneyim toplamak için düşmanları öldüreceksiniz. Aldığınız eşyalar büyülü yeteneklerinizi geliştirecek, ancak bazıları lanetlerle gelse de … Seviye atladıkça, düşmanlarınıza karşı kullanabileceğiniz ek büyü büyülerini öğreneceksiniz.

Ort çeşitli ve geniş, keşfetmeniz için açık bir dünya. Takip ettiğiniz görevlerin sırasını seçin veya yeni karakterlerle tanışmak için keşfe çıkın. Son savaş istediğiniz zaman oynanabilir, ancak… Yeterince güçlü müsünüz?

Acemi bir büyücü olarak oynayın, dünyayı ve sizin için önemli olanları kurtarma sorumluluğunu üstlenmeye zorlayın. Yeni alanlara erişmek, müttefikleri kaydetmek ve kilidini açmak, eşyalar ve güçler kazanmak ve daha fazlasını yapmak için görevler tamamlanabilir. Tekrarlar teşvik edilir çünkü küçük kararlar kalıcı ve önemli sonuçlar doğurabilir, bu da farklı oyun sonuçlarına yol açar.

Özellikleri

  • 12 büyü öğrenin ve kullanın ve bunları farklı efektler için üç unsurla birleştirin
  • Hareketsiz durduğunuzda zaman durur – saldırılarınızı planlamak için bundan yararlanın
  • Büyü örmek için yaşam enerjinizi kullanın – savaşınızda stratejik olun
  • Ort dünyasındaki çeşitli biyomları keşfedin ve çeşitli karakterlerle tanışın
  • Chris Gray tarafından bestelenen atmosferik film müziği
  • Gerçekten isteğe bağlı görev satırlarını takip edin ve hangi karakterlerin kaydedileceği arasında zor seçimler yapın
  • Dünyayı kurtarın ya da onu bir kötülük gücü olarak yönetin
Sistem Gereksinimleri

İşletim sistemi sürümü: 10.11
İşlemci türleri ve hızı: 2.3GHz
RAM minimum: 2 GB

Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

251 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.