Anasayfa » Broken Lines 1.0.2.5 36632 MacOS
Strateji

Broken Lines 1.0.2.5 36632 MacOS


Hakkında

Kadronuz alternatif bir tarih Doğu Avrupa kalbinde, düşman hatlarının arkasında çöktü. Onları destekleyecek bir akıl ya da liderlik olmadan, bu askerler savaşın dehşetini kırmadan önce evlerine geri dönmelidirler. Takım çalışması ve strateji çok önemlidir… Her askerin, bir sonraki adımda ne olması gerektiği konusunda kendi kişiliği ve fikirleri vardır. Bazıları onları düşman topraklarında bırakan kazaya neyin neden olduğunu araştırırken, diğerleri düşük kalmak ve kurtarma için beklemek istiyor. Hatta firar fısıltıları bile var. Bu ragtag asker grubunu güvenli ve olası kurtarmaya yönlendiren “görünmeyen el” sizsiniz. Bir sonraki adımın hangi yoluna gidileceği kadar basit bir seçim veya gizemli düşmanlarını nasıl ele alacak kadar ciddi bir şey olsun, verdiğiniz her karar ciddi ve önemlidir. Broken Lines, taktiksel bir RPG'yi hikaye odaklı oyun ile birleştirir. Askerleriniz savaşın zihinsel gerginliğiyle savaşırken, onlara savaşta komuta etmeniz gerekecek - düşmandan kaçacaklar mı yoksa düşmanlarıyla kafa kafaya mı gidecekler? Savaş, sıra tabanlı bir taktik RPG'ye benzer, ancak askerler sadece eylem aşaması başladığında hareket eder. Ancak, yeni düşmanlar ve tehlikeler ortaya çıktığında, oyun bu yeni değişikliğe tepkinizi planlamanıza izin vermek için duraklar. İlerlemeye devam edecek misiniz, yoksa geri çekilip yardım mı arıyorsunuz? Yaptığınız seçimler, hikayeyi farklı bir kampanya sonlarına götürme isteğinize göre şekillendirecektir. Akıllıca seçim yapın, çünkü oyundaki ilerlemeniz sadece komuta ettiğiniz askerleri değil, aynı zamanda bir bölgeyi ve burada yaşayan herkesi de etkileyecektir. Ancak, askerlerinizin kadro için neyin iyi olduğu konusunda kendi görüşlerine sahip olduklarını da aklınızda bulundurmalısınız, bu yüzden onların yapmasını istediğiniz şey ile kadroyu yüksek ruhlarda tutmak için neyin iyi olduğu arasında bir denge kurmalısınız. “Her ne pahasına olursa olsun zafer, tüm teröre rağmen zafer, yol ne kadar uzun ve zor olsa da zafer olabilir; çünkü zafer olmazsa hayatta kalma olmaz. ” - Winston Churchill
Sistem Gereksinimleri

İşletim sistemi sürümü: 10.13.6
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

2.77 GB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.