Anasayfa » Campgrounds IV Collectors Edition 02-22-2020 MacOS
Strateji

Campgrounds IV Collectors Edition 02-22-2020 MacOS


Hakkında

Addie'nin arkadaşı Şaman için bir şeyler ters gitti. Kamp alanları geliştiriyor, ancak görünüşe göre sıkı çalışmasını geri alan bir düşmanı var. Kamp alanlarını tamir etmek ve Şaman'ı tekrar yoluna koymak size kalmış. Yeni zorluklarla ve sırlarla karşılaşırken dağların tepelerinden çamurlu bataklıklara yolculuk yapın. Kaşiflerin bilinmeyene cesur oldukları için güvenli ve sıcak kalmaları için kamp alanları oluşturun ve zamanınız bitmeden tüm hedeflere ulaşın. Bu, standart sürümde bulamayacağınız özel ekstralarla dolu özel bir Koleksiyoncu Sürümü sürümüdür. Koleksiyoncu Sürümü şunları içerir: - Gizli haritaları ve gizli kamp alanlarını keşfedin - 20 bonus seviyesi oyna - Düzenli seviyeler ve bonus seviyeleri için entegre Strateji Kılavuzunu kullanın - Kupa kazanın
Sistem Gereksinimleri

İşletim sistemi sürümü: 10.9+ İşlemci türü ve hızı: 1.6 GHz Minimum RAM: 1024 MB
İndirme Linkleri

Turbobit

313 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.