Strateji

Buoyancy 3.0.0815 Mac


Hakkında

Buoyancy, okyanus dünyasında geçen bir şehir kurma strateji oyunudur.

Yüzen bir şehir inşa edin.  Birbiriyle bağlantılı yüzer platformlar yerleştirerek şehrinizin genişlemesini planlayın. Birkaç bina türü vardır: Toplayıcılar, Üretim, Avcılar, Askeri ve Kamu Hizmetleri. Kaynaklar, köylüleriniz tarafından inşaat ve üretim için gerçek zamanlı olarak teslim edilir.

Artan nüfusu yönetin.  Şehrinizin nüfusu giderek artacak! Köylülerinizi hayatta tutmak için mutluluk ve beslenme seviyelerini yönetin. Kaynak üretimini, daha fazlasını talep eden artan nüfusla dengelemeye çalışın. Şehrinizi felce uğratabilecek hastalık ve yangınlarla mücadele edin.

Kudretli şehrinizle keşfedin.  Bu okyanus dünyasında sömürülecek kaynaklar ve yüzen hurda var ama her zaman yolunuza çıkmayacaklar. Binalarınıza üretim artışı sağlayarak kaynakları kullanmak için şehrinizi hareket ettirebilirsiniz. Bu kaynakların çoğu daha büyük şehirler geliştirmek için kritik öneme sahiptir ve bazıları hayatta kalmak için gereklidir!
Balık sürülerini, terk edilmiş gemileri bulun ve geri tepen balina popülasyonlarından yararlanın (veya kullanmayın).

Hayatta kalmak için savaşın . Korsanlar şehrinizi tespit ederlerse size saldıracaklar. Şehrinizi işgalcilerden korumak için Muhafızları eğitebilirsiniz. Tek vuruşta çok sayıda korsanı yok etmek için Hurda Topları yerleştirin, ancak dost ateşine dikkat edin!

Sistem Gereksinimleri

İşletim sistemi sürümü: 10.9+
İşlemci türleri ve hızı: Core i3 +
RAM minimum: 4 GB

Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

505 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.