Ses Düzenleme

Cableguys ShaperBox v2.3.3 Bundle Mac


Hakkında

Yedi güçlü efektle – TimeShaper 2, DriveShaper, CrushShaper, VolumeShaper 6, FilterShaper Core 2, PanShaper 3 ve WidthShaper 2 – ShaperBox 2, muhteşem müzikal, ritmik efektler yaratır ve karmaşık miks problemlerinin çözülmesine yardımcı olur.

Herhangi bir Shaper efektini yükleyin ve kolayca düzenlenebilir LFO’larımızla ihtiyacınız olan modülasyon şekillerini çizin. Veya sese tepki veren zarf takipçilerini kullanın. Filtrelemeyi, hacmi, sürücüyü, genişliği, kaydırmayı, bit kırmayı – hatta zamanın akışını kontrol edin.

İlham alın: Bir sonraki parçanızı başlatmak için döngüleri, vuruşları, vokalleri, melodileri veya bas çizgilerini bağımlılık yapan kancalara dönüştürün. Ardından, örnek hassas yan zincirleme, güçlü sıkıştırma, çok bantlı bozulma, stereo genişletme ve daha fazlasıyla miksinizi mükemmelleştirin.

Özellikleri

Değişiklik günlüğü
2.3.3 – 30 Haziran 2021
– Düzeltildi: PanShaper’ı 192kHz veya daha yüksek bir örnekleme hızında kullanırken, yüksek Haas ayarları çökmelere neden olabilir.
– Düzeltildi: Bazı DAW’larda (örneğin Cubase), eklenti ana bilgisayar tarafından atlandığında gecikme doğru şekilde telafi edilmedi.
– Düzeltildi: Modüle edilebilir bir parametreyi çift tıklamak veya sürüklemek bazen LFO dalga biçimini değiştirebilir veya çok fazla geri alma aşaması oluşturabilir.

İndirme Linkleri

Turbobit

29 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.