Anasayfa » Native Instruments Spekral Delay v1.6.0 MacOS
Ses Düzenleme

Native Instruments Spekral Delay v1.6.0 MacOS


Hakkında

NI-SPEKTRAL DELAY, bir stereo sinyalin her kanalını 160 adede kadar ayrı değiştirilebilir frekans bandına (hatta dahili olarak 1024 banda kadar) bölmek için gerçek zamanlı FFT (Hızlı Fourier Dönüşümü) kullanması bakımından diğer birçok ses efektinden farklıdır. . Bu bantların her biri için seviye, gecikme süresi ve geri besleme miktarı ayrı ayrı ayarlanabilir. Ek olarak, frekans alanındaki sinyale çeşitli modülasyon efektleri uygulanabilir, bu da daha fazla ses manipülasyonuna izin verir.
Özellikleri

– Her türden ses materyalinin gerçek zamanlı manipülasyonu için efekt işlemcisi. – Benzersiz gecikme efektleri üretir. – Gerçek Zamanlı Hızlı Fourier Dönüşümü, bir stereo sinyalin her bir tarafını ayrı ayrı değiştirilebilen 160'a kadar frekans bandına bölmek için kullanılır. – Her bir bant için seviye, gecikme süresi ve geri bildirim seviyesi ayrı ayrı ayarlanabilir. – Dahili olarak 1024 banta kadar hesaplanır. – Parametreleri ayarlamak için rahat düzenleme işlevlerine sahip Sezgisel Düzenleme Grafikleri. – Frekans alanında uygulanan modülasyon efektleri birçok işleme seçeneği sunar. – Sinyalin herhangi bir frekansı zayıflatılabilir veya tamamen filtrelenebilir. – MME, Direct Sound, DirectX, Sound Manager ve ASIO ile bağımsız olarak veya VST eklentisi olarak çalışır. – Tamamen MIDI kontrollü. NOT: 32'den 64bit eklenti biçimine nasıl dönüştürüleceğini öğrenmek için "Kullanmak için oku"yu açın.
İndirme Linkleri

Turbobit

50 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.