Anasayfa » ChronoSync ChronoAgent 4.9.3 Mac
Araçlar- Çeşitli

ChronoSync ChronoAgent 4.9.3 Mac


Hakkında

Zamanlama yöneticisi güçlü bir kontrol paneli ile donatılmıştır.  Kapsamlı bir panel tarama senkronizasyonu ile donatılan ChronoSync, bize güçlü yönetim yetenekleri ve tanımlama verileri, zamanlama, navigasyon, durum kontrolü ve geri yükleme verilerinin yanı sıra arka planda sıkı bir çekirdek ve Esnek planlama senkronizasyonu için kurallar ve yönergeler hazırlama . ChronoSync, dosyaları yalnızca Mac değil sabit diskler arasında, harici veya sunucu cihazlar ile herhangi bir bilgisayar arasında senkronize etmek için ideal bir uygulamadır. Paketleyici olarak işlev gören bir arabirimin işlemi, eşitlemeyi, belirli kurallarınızla eşitleme ve planlamalarıyla ilgili bilgileri belgeler.  Genel nitelikteki senkronizasyonlardan karmaşık senkronizasyonlara kadar ChronoSync her şeyi halleder. ChronoSync, birden fazla belge senkronizasyonu yaratır, bunları ayrı ayrı işlemek için bir olaydır, ancak işleme için bir eklemi çevreleyen bazılarını kapsüllenmesi ve arka planda da otomatik olarak olması mümkündür.
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

85 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.