Anasayfa » IINA 1.0.4 MacOS
Araçlar- Çeşitli

IINA 1.0.4 MacOS


Hakkında

IINA  , macOS'un modern video oynatıcısıdır.
Özellikleri

  • Sadece ve modern macOS için  - IINA, çerçevesinden kullanıcı arayüzüne kadar modern bir macOS uygulaması olarak dünyaya geldi. Yosemite sonrası tasarım dilini benimser ve Force Touch ve Touch Bar gibi yeni teknolojilerin hızını korur.
  • Devrim  niteliğindeki kullanıcı deneyimi - IINA, birçok kullanıcı etkileşimini basitleştirir. Geleneksel basamaklı menülere ek olarak, oynatma işleminin sezgisel, esnek ve güçlü kontrolünü sağlamak için etkileşimli UI bileşenleri ve jestleri sağlar.
  • Güçlü işlevsellik  - Bugüne kadarki en güçlü medya oynatıcı projelerinden biri olan MPV'ye dayanan IINA, neredeyse tüm ortak medya türlerini (hatta GIF) destekler ve Retina ekranı için optimize edilmiş yüksek kaliteli videoyu kararlı bir şekilde verir. MPV'nin config dosyası ve script sistemi de entegre edilmiştir.
  • Hedef kullanıcı sizsiniz  - IINA, aynı zamanda yıllarca macOS'taki güçlü ve zarif bir medya oynatıcısından beklenen (sizin gibi) bir kullanıcı tarafından yapılmıştır. İlk Mac'iniz olsun ya da zaten profesyonel bir MPV kullanıcısı olun, IINA özelleştirilebilirliği ve genişletilebilirliği için sizi tatmin edecektir.
Sistem Gereksinimleri

OS X 10.11 veya üstü, 64 bit işlemci
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

79 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.