Anasayfa » Cisdem DVDBurner 6.8.0 macOS
CD - DVD

Cisdem DVDBurner 6.8.0 macOS


Hakkında

Cisdem DVDBurner 3.9.1, daha fazla işlevselliğe sahip ancak iDVD'den daha az adım adım ilerleyen mükemmel bir DVD yazma yazılımıdır. Herhangi bir videoyu DVD'ye altyazı / menü ve arka plan müziği ile yazabilir ve ayrıca tüm durumlarınıza uygun bir dizi DVD menü şablonu sunar. Düzenleme işlevleriyle posta kutusunu kırpabilir, döndürebilir, kırpabilir, kaldırabilir ve özel efektler veya filigranlar ekleyebilir ve ardından yüksek kaliteli kişisel DVD'nizi kolayca yazabilirsiniz.
Özellikleri

- DVD'ye neredeyse her videoyu yazın
  • Her türlü videoyu DVD'ye yakıyor, internetten indirilmiş, video kamera kaydedilmiş veya iPhone, iPad ve diğer birçok cihaz yarattı ve MTS, AVI, HD MKV, MOV, MP4 vb. Gibi bir dizi biçimi de destekliyor.
Güçlü video Düzenleyici - DVD'yi özelleştirin
  • Farklı durumlar için farklı menü kalıpları sağlayın. DVD'nizin konusunu sığdırmak için birini seçin ve favori küçük resimleriniz, düğmeleriniz, çerçeveleriniz ve metinlerinizle özelleştirin.
  • Ses parçaları veya altyazıları eklemek için sürükleyip bırakmak, hikayenizi daha iyi anlatmak için kolayca arka plan müziği ve altyazıları ekleyebilirsiniz.
  • Filigranları kırpma, kırpma, deinterlace etme ve ekleme yeteneği ve videolara özel efektler ekleyerek DVD'nizi kolayca özelleştirebilirsiniz.
Gerçek Zamanlı Önizleme ve Yazma DVD 16X Daha Hızlı
  • Menüde gezinme ve bölüm değiştirme ile, oluşturulmuş DVD videoyu bir DVD oynatıcıdaki gibi Önizleme penceresinde oynatabilirsiniz.
  • Çok iş parçacıklı, çok çekirdekli işleme ve çok görevli DVD yazma teknolojisi sayesinde, rakiplerinden 10-20x daha hızlıdır!
  • Herhangi Bir Yere Yüksek Kaliteli DVD Deneyimi
  • Videoyu DVD'lere, ISO Dosyasına ve DVD Klasörüne kolayca yazabilir ve disk hacmine (DVD5 veya DVD9), TV sistemine (NTSC veya PAL), ekran oranına (16: 9 veya 4: 3) vb. Dayanarak DVD yazmak için ayarlayabilirsiniz. Çıkış DVD'leri, Sony DVP dizileri ve Panasonic DMP dizileri vb. Gibi herhangi bir DVD / BD oynatıcısında oynatılabilir.
Sistem Gereksinimleri

Uyumluluk: OS X 10.10 veya üstü, 64-bit işlemci
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

69 MB .dmg


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.