CD - DVD

DVD-Cloner 2022 v9.30.730 Mac


Hakkında

Mac için DVD-Cloner, dünya çapında Mac için en iyi DVD kopyalama yazılımının en güncel neslidir. DVD filmlerini Mac’te kayıpsız kalitede kopyalamanızı/klonlamanızı/yakmanızı sağlar. Yepyeni arayüzler, Mac için DVD kopyalamayı eskisinden çok daha kolay hale getiriyor. Ayrıca, DVD filmlerini kısıtlama olmaksızın kopyalamak için CSS, RE, RCE ve bölge kodları gibi çeşitli DVD kopyalama korumalarını kaldırabilir. Ayrıca, orijinal DVD diskinizi tekrar kullanmadan, yanmış DVD’den özgürce başka bir kopya oluşturabilir.

Mac için DVD-Cloner, mükemmel 1:1 DVD kopyalama, film tam kopyalama, yalnızca film kopyalama, bölünmüş kopyalama ve film özelleştirilmiş kopyalama yapabilir. Yenilikçi UMT™ ile en son DVD filmlerini kolaylıkla yedekleyebilir. Ayrıca bir DVD diskini başka bir boş DVD diske veya sabit diske VIDEO_TS klasörü veya gelecekte uygun oynatma için bir ISO dosyası olarak kopyalamayı da destekler.

Sistem Gereksinimleri

macOS 10.10 veya üzeri

Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

26 MB .dmg


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.