Anasayfa » Cisdem PDF Converter OCR 7.0.0 Mac
PDF - Belge

Cisdem PDF Converter OCR 7.0.0 Mac


Hakkında

Cisdem PDF Converter OCR, herhangi bir yerel PDF, taranmış PDF, şifreli PDF veya resim dosyasını düzenlenebilir ve aranabilir Word, Metin, Excel, PPT, ePub, HTML, Metin, RTFD, Sayfalar, Keynote veya resim belgesine dönüştürmek için OCR teknolojisini sunar ; orijinal düzeni korurken resimlerdeki metni (JPG, BMP, PNG, TIFF, GIF) dijitalleştirmenin yanı sıra.
Özellikleri

Özellikler
  • Çok seçenekli çıktı biçimleri ve orijinal düzenlerin% 100 bakımı  - Cisdem PDFConverterOCR, PDF dosyalarını kolayca düzenlenebilir MS Office Word, PPT ve Excel belgelerine dönüştürebilir; tabletler ve taşınabilir okuyucular için EPUB formatlarında E-kitaplar oluşturun; PDF içeriğini web'de yayınlamak ve paylaşmak için PDF'yi HTML'ye dönüştürmek; Adobe PDF belgesini ve görüntüleri diğer ofis düzenleyici uygulamalarında (Sayfalar, Hızlı Ofis veya Açılış Defteri gibi) kullanmak için iWork dosyalarına (Sayfalar, Açılış Notu) dönüştürün; veya PDF'leri JPG, TIFF, PNG, BMP ve GIF dahil olmak üzere çok çeşitli görüntü biçimlerine dönüştürmenize olanak tanıyan bir PDF-görüntü dönüştürücüsü görevi görür.
  • Dönüşümünüzü bölgeye özgü seçeneklerle özelleştirin  - Cisdem PDFConverterOCR, metin içeren görüntüleri metin belgelerine dönüştürmenize olanak tanır. Yüklenen bir PDF veya görüntü dosyasının her bölümünü, belirli bir bölümün doğasına bağlı olarak farklı renklerde işaretler. Veya 4 seçenekli PDF veya resim dosyalarında daha kesin işaretleme yapabilirsiniz: seç, metinleri işaretle, görüntüleri işaretle ve tabloları işaretle.
  • 49 dilde tarama ve tanıma desteği  - Cisdem PDFConverterOCR, İngilizce, Fransızca, İtalyanca, Çince vb. Dahil 49 dilde metin tarama ve tanıma olanağı sunar ve aynı zamanda birden fazla dil içeren PDF dosyalarının dönüştürülmesini de destekler.
  • Doğru PDF OCR dönüşümü -% 99,8'e kadar karakter tanıma doğruluğu ile, dönüştürülen belgelerin tam olarak orijinali - tabloları, sütunları ve grafikleri gibi görünmesini sağlar.
İndirme Linkleri

Turbobit

362 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.