Anasayfa » VueScan Pro 9.6.46 Mac OS X
PDF - Belge

VueScan Pro 9.6.46 Mac OS X


Hakkında

Dünyanın en popüler tarayıcı yazılımı VueScan, fotoğrafçılar, ev kullanıcıları, tarama hizmetleri ve şirketler tarafından yaygın olarak kullanılmaktadır. VueScan, mükemmel renk doğruluğu ve renk dengesi olan taramaları üretmek için çoğu düz yataklı tarayıcı ve yüksek kaliteli filmle çalışan bir tarama programıdır. Kullanımı oldukça kolaydır ve soluk renkler, toplu tarama ve profesyonel fotoğrafçılar tarafından kullanılan diğer özellikler için gelişmiş özelliklere sahiptir. VueScan sisteminizde hiçbir şey değiştirmez, işletim sisteminize hiçbir şey yüklenmez ve diğer tüm tarayıcı yazılımları çalışmaya devam eder. VueScan verimliliğinizi artırır ve size para kazandırır. VueScan, gelişmiş tarama seçenekleri, güçlü özellikleri ve üstün renk doğruluğu ve daha iyi renk dengesi ile taramalarınızı büyük ölçüde geliştirir. VueScan, 700'den fazla tarayıcı ve 209 adet raw dijital fotoğraf makinesini destekler ve indirme ve yükleme için yaklaşık 5 dakika sürer.
Özellikleri

• 1200 flatbed tarayıcı ve film ile çalışır • Mac OS X, Windows ve Linux üzerinde çalışır • Verimliliğinizi ve tarama kalitesini artırır • 5 milyondan fazla kez indirilmiştir • Ham tarama dosyaları oluşturma • ICC profilleri ve renk alanları • IT8 renk kalibrasyonu
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

17 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.