Anasayfa » Cisdem PDF to Word Converter with OCR v7.0.0 macOS
PDF - Belge

Cisdem PDF to Word Converter with OCR v7.0.0 macOS


Hakkında

Taranan PDF / görüntüleri Word'e dönüştürün. Endüstri lideri OCR özelliğini destekleyin. 200+ OCR dilini destekler. Meşgul eserde çok zaman kazanmanıza yardımcı olan PDF'i Word Mac'e dönüştürün! En iyi PDF to Word dönüştürücü, işleri kolaylaştırır.
 

 

Taranan PDF / Görüntüleri Dönüştür

PDF'den Word'e OCR Dönüştürücü sürümü, PDF veya görüntüleri metin tabanlı Word ve Zengin Metin Biçimi dosyalarına tarayan OCR teknolojisiyle birlikte gelir.

Doğru OCR Tanıma

Yerleşik OCR işlevi, görüntü tabanlı PDF'leri aranabilir ve düzenlenebilir Word'e ve Zengin Metin Biçimine son derece yüksek bir doğrulukla dönüştürmenize yardımcı olur.

200+ OCR dilini destekler

İngilizce, Almanca, Fransızca, İtalyanca, İspanyolca, Çince, Japonca, Rusça, Korece, Malayca, Norveççe, Lehçe, vb. Dahil olmak üzere 200+ OCR tanıma dilini destekler

Tek veya Toplu Dosya Ekleme

PDF to Word converter, dosyaları tek tek sürükleyip bırakmanıza veya toplu olarak en fazla PDF eklemenize olanak tanır: bir seferde dönüşüm için 50 PDF dosyasını panele içe aktarın.

PDF'yi Word veya RTFD'ye dönüştürme

Çıktı dosyalarını Microsoft Word veya RTFD formatları olarak kaydetmeyi seçebilirsiniz. Ayrıca, dönüşümleri belirtmeden önce çıktı Word dosyalarının konumunu kolayca belirleyebilirsiniz.

Sistem Gereksinimleri

Uyumluluk:  OS X 10.10 veya üstü 64 bit
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

364 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.