Anasayfa » Papers 3.4.21 MacOS
İnternet Araçları PDF - Belge

Papers 3.4.21 MacOS


Hakkında

Papers 3.4.21, araştırmacılar için tutkulu olduğunuz araştırma materyallerini yönetmenize yardımcı olmak için geliştirilen ödüllü bir uygulamadır. Kişisel araştırma kütüphanenizi tamamen yeni bir seviyeye taşımasına izin verin.
Mac için Bildiriler: - Kişisel araştırma kütüphanenizi organize ve taşınabilir tutar. - Makaleleriniz için tam metin içeriğini otomatik olarak indirir. - 25'den fazla arama motorundan okumak için makaleler keşfetmenizi sağlar! - Okurken ilgili makaleleri gösterir. - Kitaplığınızı ev ve iş arasında daha önce olduğundan çok daha hızlı bir şekilde senkronize eder; Mac için Kağıtlar, Windows Yeni, iPad veya iPhone için Kağıtlar 3'ü kullanıyorsanız. - Papers Online kullanışlı bir okuma listesi ve paylaşılan makale koleksiyonlarına kolay bir yol sunar. … ve dahası! Papers 3'teki yenilikler Papers 3'ü başlatırken farkedeceğiniz ilk şey yeni çarpıcı kullanıcı arayüzüdür. Keşfedilecek daha çok şey var: Yeni ve yeni bir kullanıcı arayüzü: Yeni Kağıtlar deneyimi daha basit ve daha organize. Çalışmanızı ve düşüncelerinizi organize tutmak için gezinme modları. Okuduğunuz içeriğe bağlı olarak alakalı makale önerileri. Makaleleri içe aktardığınızda otomatik PDF indirme. Her zamankinden daha iyi meta veri bulma ve eşleştirme. Bağlı kalın: Okuduğunuz makalelerle ilgili tweetleri ve yayınları keşfedin. Ek dosyaları doğrudan Bildiriler 3 içerisinde görüntüleyin ve açıklama ekleyin.
Sistem Gereksinimleri

Mac OS X 10.9 ve üzeri.
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

75 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.