Anasayfa » Clearview 2.0.6 Mac OS X
PDF - Belge

Clearview 2.0.6 Mac OS X


Hakkında

EBook okuyucu, kitaplık raf ile donatılmış sekmeli tarzı kullanımı kolay PDF e-kitaplar, EPUB (DRM ücretsiz), CHM ve MOBI gibi popüler formatları destekler. Not oluşturabilir, yer imleri ekleyebilir ve neye bakacaklarını görebilirsiniz. Clearview en iyi alternatiflerden biri çünkü sadece bir okuyucu değil, aynı zamanda e-Kitap koleksiyonumuzun güçlü bir organizatörü. Başlıkları ePub, PDF ve MOBI'de okuyabileceğiz, okuyabileceğimizi, net olarak ve nihayetinde ek açıklamalarda bulunabileceğiz. Farklı formatlar arasında bulunan farklılıklar ile çok fazla problemi yoktur, ki bu genellikle okuyucuların belasıdır. Buna ek olarak, genellikle okuma hayatının önemli bir parçası olan ek açıklamalar, dosyaya ve dışarıdan verebiliyor olabilir.
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

8 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.