Anasayfa » Document Writer Pro 1.6.3 Mac OS
PDF - Belge

Document Writer Pro 1.6.3 Mac OS


Hakkında

Belge Yazıcısı, pratik, verimli ve rahat bir yazı yazmak için tasarlanmış güzel ve kullanımı kolay bir yayıncıdır. Belge Yazıcısı kolay, hızlı ve düzenlidir. Hızla başlar, canlı bir kelime sayısı vardır, görmek kolaydır ve tüm yaygın formatları dışa aktarabilirsiniz: .pdf, .rtf, .doc, .txt ve daha fazlası.
Özellikleri

• Madde işaretli veya numaralı listeleri otomatik olarak biçimlendirin  • metin seçimi metin stili, paragraf stili, renk vb.  • Microsoft Word belgeleri dışa aktarın (uygulama satın alımında)  • Dosyaları PDF, RTF / DOC resimlerle dışa aktarın. (Uygulama içi satın almada)  • Tüm görüntü formatları için destek (.jpg, .jpeg, .gif, .png ve daha fazlası) (Uygulama içi satın alma)
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

16 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.