Anasayfa » Cockos REAPER v6.66 macOS
Ses Düzenleme

Cockos REAPER v6.66 macOS


Hakkında

REAPER bir dijital ses iş istasyonudur. Eksiksiz bir çok kanallı ses ve MIDI kayıt, düzenleme, işleme, karıştırma ve mastering ortamıdır. Mevcut bilgisayarınızı kullanarak ve başka bir yazılım kullanmadan, herhangi bir ses ve MIDI içe aktarabilir, sentezleyebilir, örnekleyebilir, besteleyebilir, düzenleyebilir, düzenleyebilir, karıştırabilir ve ana şarkıları veya diğer ses projelerini yapabilirsiniz. Seçtiğiniz bir donanım ses arabirimi (AD/DA: analogdan dijitale/ dijitalden analoğa) ve bir mikrofon eklerseniz, eksiksiz bir kayıt stüdyonuz olur. Solistten orkestraya kadar her şeyi kaydetmek için uygundur. REAPER, bilgisayarınızı herhangi bir birinci sınıf kayıt stüdyosunun tam gücüne dönüştürür. Hemen hemen tüm mevcut ses arabirimlerini destekleyecektir. Yazılımları başka bir donanım arayüzü kullanmanıza izin vermeyen şirketler tarafından üretilen arayüzler bile. REAPER'da iz türleri, veri yolları, araçlar veya çevrimdışı işleme yoktur. Bir bateri veriyolu oluşturmak istiyorsanız, bateri parçalarının üzerine bir parça eklemeniz ve klasör düğmesine basmanız yeterlidir. Davullar otomatik olarak klasöre gönderilir. Davul seviyelerini ve FX'i istediğiniz yerde ayarladıktan sonra, davulları tahribatsız bir şekilde dondurmak ve devam etmek için klasörün çıktısını kaydedebilirsiniz.
Özellikleri

– Taşınabilir – USB anahtarlarından veya diğer çıkarılabilir ortamlardan çalıştırmayı destekler – 64 bit ses motoru – Mükemmel düşük gecikmeli performans – Çok işlemcili – WAV/BWF/W64, AIFF, WavPack, FLAC dahil birçok formata doğrudan çok kanallı kayıt , OGG ve MIDI. – Son derece esnek yönlendirme – Hızlı, aletsiz düzenleme – Geniş bir donanım yelpazesini destekler (neredeyse tüm ses arabirimi, dıştan takma donanım, birçok kontrol yüzeyi) – VST, VSTi, DX, DXi efektleri için destek – ReaPlugs: yüksek kaliteli 64 bit efekt suite – Sıkıca kodlanmış – yükleyici 2 MB'ın biraz üzerinde Düzenleme özellikleri: – Aletsiz fare arabirimi – tıklayarak daha az zaman harcayın – Dosyaları anında bir projeye aktarmak için sürükleyip bırakın – Her iz üzerinde herhangi bir dosya türü/örnekleme/bit derinliği kombinasyonunu karıştırma desteği – Kolayca bölün, taşıyın ve Öğeleri yeniden boyutlandır – Her öğenin solma ve ses seviyesini kolayca manipüle etme özelliği vardır – Sekme ile geçici geçiş desteği – Üst üste binen öğelerin yapılandırılabilir ve düzenlenebilir otomatik çapraz geçişi – Öğe başına adım kaydırma ve zaman uzatma – İsteğe bağlı öğe gruplama – İşaretleyiciler ve zarflar, düzenleme ile mantıksal senkronizasyon içinde taşınabilir işlemler – Dalga düzenleme – öğelerin taşınması/silinmesi isteğe bağlı olarak sonraki öğeleri etkileyebilir – Proje başına birden çok tempo ve zaman imzası – Bölgeler üzerinden proje tanımlama ve düzenleme yeteneği
Sistem Gereksinimleri

Uyumluluk: OS X 10.5 veya Üzeri
İndirme Linkleri

Turbobit

27 MB .dmg


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.