Anasayfa » Waves 11 Complete v12.11.2020 MacOS
Ses Düzenleme

Waves 11 Complete v12.11.2020 MacOS


Hakkında

Waves 11 Complete v12.11.2020 Waves eklentilerinin yeni bir sürümü olan Waves V11'i duyurmaktan mutluluk duyuyoruz. Oturumlarınızı geleceğe kanıtlamak için V11'e güncelleyin, en son DAW'ler ve işletim sistemleriyle (MacOS 10.15 Catalina dahil) uyumluluk sağlayın, Rönesans eklentilerinin yeni sürümlerini içeren eklenti güncellemelerinin tadını çıkarın, premium paketlere yeni eklentiler ekleyin ve daha fazlasını yapın. Waves eklentilerinin yeni bir sürümü olan Waves V11'i duyurmaktan mutluluk duyuyoruz. Oturumlarınızı geleceğe kanıtlamak için V11'e güncelleyin, en son DAW'ler ve işletim sistemleriyle (MacOS 10.15 Catalina dahil) uyumluluk sağlayın, Rönesans eklentilerinin yeni sürümlerini içeren eklenti güncellemelerinin tadını çıkarın, premium paketlere yeni eklentiler ekleyin ve daha fazlasını yapın. Seanslarınızı Geleceğe Hazırlayın Waves olarak, yatırım yaptığınız eklentilerin her zaman en son büyük DAW'ler ve işletim sistemleriyle uyumlu kalmasını sağlamak için zaman ve yazılım geliştirme kaynaklarımızın çoğunu ayırıyoruz. V11, devam eden güncellemelerimizdeki en son sürümdür, bu nedenle her zaman önemli olana odaklanmaya devam edebilirsiniz; şimdi ve gelecekte olabilecek en iyi müzik ve sesi yaratabilirsiniz. Waves Ne Alınır V11 En son ana DAW'ler ve işletim sistemleriyle (macOS 10.15 Catalina dahil) sürekli uyumluluk.
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

4.28 GB .zip


Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.