Anasayfa » Coda 2.7.4 MacOS
Programlama - Geliştirme Webmaster Araçları

Coda 2.7.4 MacOS


Hakkında

Coda, her şeyi tek bir yere koyan güçlü bir Web editörüdür. Bir editör. Terminal. CSS. Dosyalar. Coda 2 ile beklentilerin ötesine geçtik. Çok sayıda yeni, çok talep edilen özellikler, birkaç sürpriz ve ciddi anlamda yenilenen bir kullanıcı arayüzü ile bu güncelleme gerçekten büyük. Coda ile HTML, CSS, XML, PHP ve Ruby, Python, Java veya Perl gibi diğer programlama dillerinde programlayabilirsiniz. Onlara aşina değil misin? Endişelenmeyin, çünkü Coda, size bu dillerin tüm sırlarını ve püf noktalarını gösterecek kitaplar içeren bir bölüme sahiptir. Coda, küçük resim sekmeleri sistemi sayesinde, aynı anda birden fazla proje veya sayfa ile çalışmayı kolaylaştırır. Ek olarak, programlar ve site içerisinde gezinmek için sayfaların ve alt klasörlerin rotası üst çubukta görünür. Hepsi bu değil. Otomatik uzantıları veya belirli uzantıları olan dosyaları oluşturmak için bir dizi kural vardır. Ek olarak, klipler, sık kullandığınız kod parçacıklarını saklamanıza izin verir. Her şeyin kullanıcılarınızın tarayıcısına sığacağından emin olmak için Safari (Windows, Mac, iPhone ve iPad), Internet Explorer, Firefox ve Opera gibi farklı Kullanıcı Aracısı bulunur. Oluşturulduktan sonra, tüm FTP, SFTP, WebDAV veya Amazon S3 sunucunuzu yüklemenizi sağlar.  
Özellikleri

ActionScript ASP-HTML CFML CSS Diff ERB HTML Java JavaScript JSP-HTML LassoScript-HTML LESS PHP-HTML Python Ruby XQL XML YAML
Sistem Gereksinimleri

OS X 10.11 veya üstü 64-bit
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

81 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.