Anasayfa » SQLPro Studio 2019.09.12 Mac OS
Programlama - Geliştirme Webmaster Araçları

SQLPro Studio 2019.09.12 Mac OS


Hakkında

SQLPro Studio, araç veritabanı yönetimi yüksek kaliteli Postgres, MySQL, Microsoft Management Studio ve Oracle veritabanlarıdır.
Özellikleri

+ intellisense / SQL otomatik sonlandırma. + Özelleştirilebilir temalar (karanlık dahil) ile sözdizimi vurgulama. + Optimum kullanıcı deneyimi için sekmeli arayüz. Bağlam farkında gezinme + ağaç veritabanı, tablolara, görünümlere, dizinlere, sütunlara ve daha fazlasına hızlı erişim dahil! + SQL Beautifier / Biçimlendirici. + Kapsamlı veritabanı araması. + NTLMv2 destekleniyor (ancak gerekli değil). + Destek NetBIOS. + Ek güvenlik için destek ana şifresi. SQLPro Studio aşağıdaki veritabanı sunucularını destekler:  + MySQL ve MariaDB + PostgreSQL + Microsoft SQL Server (2005 ve üstü) + Oracle (8i ve üstü)
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

76 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.