Anasayfa » Cognition Game of the Year Edition 2.1.0.9 MacOS
Aksiyon - Macera

Cognition Game of the Year Edition 2.1.0.9 MacOS


Hakkında

Dört farklı seri katilin izini sürdüğü ve özel yeteneğine sahip biri için bir dizi ipucunu takip ettiği için geçmişi görme gücüne sahip bir Boston FBI ajanı Erica Reed'in rolünü üstlenin. İpuçlarını kim terk ediyor? Sırrını nasıl biliyorlar ve ondan ne istiyorlar? Gerçek bir “indie rüya ekibi” tarafından geliştirilen bu dizide Sanat Yönetmeni olarak çizgi roman sanatçısı Romano Molenaar (Batman, Witchblade, Tomb Raider, X-Men) ve ünlü macera oyunu tasarımcısı Jane Jensen (Gabriel Knight, Gray Matter ve Yaklaşan Moebius) Hikaye Danışmanı olarak uzmanlığını ödünç verdi. İçerir:
  • Bölüm The Hangman.
  • Sezon 2.Bölüm The Wise Monkey
  • Sezon 3.Bölüm The Oracle.
  • Sezon 4.Bölüm The Cain Killer
Özellikleri

  • All-Star Dev Team:  Gerçek bir indie “rüya ekibi” tarafından geliştirilen dizide çizgi roman sanatçısı Romano Molenaar ve ünlü tasarımcı Jane Jensen (Gabriel Knight, Gray Matter) yer alıyor.
  • Zihin Bükme Zorlukları : Bu oyunu almak ve oynamak kolaydır, ancak kesinlikle kafa karıştırıcı zorlu yönlerden kaçmaz. İpuçlarını açığa çıkarmak ve parçaları bir araya getirmek, kişinin sezgisini ve bilgisini denemeye zorlar.
  • Seçimleriniz Önemlidir : Her bölümde dallanma yolları, eksiksiz olmanın ve anahtar bulmacaları çözmenin farklı yolları, Erica'nın gizemi çözmek için farklı yollar almasını sağlar.
Sistem Gereksinimleri

macOS X 10.6.8 veya üstü
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

4.58 GB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.