Anasayfa » In Other Waters 1.0.0 37037 MacOS
Aksiyon - Macera

In Other Waters 1.0.0 37037 MacOS


Hakkında

Güzel ve gizemli bir yabancı okyanus boyunca mahsur bir ksenobiyolog rehberlik bir Yapay Zeka olarak oynayın. Şiddet içermeyen bir bilimkurgu hikayesi, imkansız bir gezegenin tarihini ve ekolojisini çözerek bir merak, korku ve kırılganlık dünyasına girer. Birlikte neler keşfedeceksiniz? ALIEN OCEAN'I KEŞFEDİN: Parıltılı resiflerden mürekkep derinliklerine kadar geniş bir deniz tabanı bölümüne serbestçe dalın. Yükseltmelerin kilidini açın ve garip yaratıkları ve ortamları açığa çıkararak yeni yollar açmanıza izin veren keşifler yapın. AI LENS İLE DÜNYAYI GÖR: Dokunmatik veya fare kontrolleriyle zarif, sezgisel bir kullanıcı arayüzünde gezinin. Deneyleri ve sezgileri kullanarak sinyalleri yorumlayın, başlıkları ayarlayın ve okyanusu haritalayın. XENOBIOLOGIST OLUN: Gözlem, tarama, örnek alma ve uzaylı yaşamı ile etkileşim yoluyla türleri keşfedin ve kataloglayın. Ellery'in notlarını okuyun, çizimlerine bakın ve tamamen yeni bir ekosistemi sınıflandırmasına yardımcı olun. DALIŞLARINIZI PLANLAYIN: Yaratıkları araştırmayı, sırları araştırmayı veya yeni alanları dalış yapmayı seçin, daha sonra laboratuvardaki örnekleri incelemek, Ellery ile sohbet etmek veya bu dünya hakkında daha fazla bilgi edinmek için dergilerini okumak için üssünüze geri dönün. SON BİR İLİŞKİ OLUŞTUR: Sınırlı iletişim yoluyla, içinde oturduğunuz kişi hakkında daha fazla bilgi edinin ve onu korkunç bir gerçeğe doğru yönlendirmeye yardımcı olun. Birlikte deneyimlediğiniz şey sizi daha da yakınlaştıracaktır.
Sistem Gereksinimleri

Mac OS X 10.11 veya üstü
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

344 MB .zip


Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.