Anasayfa » Color Ray 1.2 mac
Fotoğraf

Color Ray 1.2 mac


Hakkında

Muhteşem renk ve bulanıklık efektleri uygulayarak Color Ray ile fotoğraflarınıza hayat verin. Fotoğrafınızın renkli kalmasını istediğiniz alanını seçin ve dramatik bir etki için geri kalanını siyah beyaza boyayın. Fotoğrafınıza odak bulanıklığı efekti uygulamak ister misiniz? Fotoğrafın odakta tutmak istediğiniz alanını seçin ve alan derinliği efekti için arka planı bulanıklaştırın. Fotoğraflarınızı öne çıkarmak için Siyah Beyaz, Sepya, Yağlı Boya veya Eskiz gibi sanatsal filtreleri birleştirin.
Özellikleri

Color Ray'in sunduğu şey: * Fotoğraflarınızı en küçük ayrıntısına kadar düzenlemenizi sağlayan ayarlanabilir fırça boyutu * Fırçanız için özel renk seçimi * Silgi Modu, bu küçük kusurları hızlı ve kolay bir şekilde gidermenizi sağlar * Hem Arka Planı hem de Ön Planı düzenleyin fotoğrafınızın katmanları Fotoğrafınızın hem Arka Plan hem de Ön Plan katmanlarına aşağıdaki sanatsal efektleri uygulayın: – Siyah Beyaz: Mono, Kara, Ton – Renk Efektleri: Krom, Soldurma, Anında, İşlem, Aktarma – Sepya – Bulanıklık – Yağlı Boya – Eskiz Aşağıdaki ayarları yaparak fotoğrafınızın genel görünümünü ayarlayın: – Parlaklık – Pozlama – Kontrast – Doygunluk – Gama – Renk Tonu – RGB * Düzenlenen fotoğrafın görünümü ile orijinalin görünümü arasında kolayca geçiş yapın * Değişikliklerinizi geri alın/ yineleyin * Fotoğrafınızı JPG, JPEG, JPE, JP2, JPX, PNG, TIFF, TIF, GIF, BMP, HEIF veya HEIC olarak kaydedin
Sistem Gereksinimleri

Uyumluluk: macOS 10.14 veya üzeri
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

7 MB .dmg


Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.