Anasayfa » SILKYPIX JPEG Photography 10E 10.2.20.0 Mac İndir
Fotoğraf

SILKYPIX JPEG Photography 10E 10.2.20.0 Mac İndir


Hakkında

“SILKYPIX Developer Studio 10” sadece pozlama, beyaz dengesi, kontrast gibi temel ayar işlevlerine değil, aynı zamanda toz giderme işlevi, netlik ayarı, lens sapma düzeltmesine karşılık gelen lens profili işlevi gibi tam bir düzeltme işlevine de sahiptir. Raw geliştirmeye başlayacak olanlardan yeni RAW geliştirme yazılımı arayanlara kadar geniş bir yelpazedeki insanlar için önerilen SILKYPIX serisinin standart bir versiyonudur. SILKYPIX JPEG Photography, kullanışlı stiller ve formlar içeren bir tür ön ayar olan “tatları” içerir. Resminize kolayca uyan bitmiş bir fotoğraf oluşturmak için "Manzara" veya "Portre" gibi bir tat seçin. Ayrıca, tüm özel, ayarlanmış parametrelerinizi bir tat ön ayarı olarak kaydedebilirsiniz. Parametreler çok kullanışlı işlevlerdir ve çektiğiniz herhangi bir sayıda fotoğrafta temaları ve stilleri kolayca yeniden oluşturabilirsiniz. Kamera sensörünüzün kirlenmesi nedeniyle ortaya çıkabilecek toz gibi istenmeyen nesneleri Spotting Tool'u kullanarak kaldırın. Ayrıca döndürme ve kırpmayı istediğiniz gibi ayarlayabilir ve uygulayabilirsiniz. Aynı anda birden fazla görüntü ile çalışıyorsanız (sürekli çekim ile çekilen görüntüler gibi) ve tadı ve parametreleri ayarlarsanız, seçilen tüm görüntüler için bir kerede düzeltmeler yapabilirsiniz. Örneğin kameranın poz ayarını karartsanız bile o resmi seçip düzeltme yaparsanız seçilen tüm resimleri tek seferde düzeltebilirsiniz.
Sistem Gereksinimleri

Uyumluluk: macOS 10.10 veya üzeri
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

89 MB .dmg


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.