Anasayfa » Corel Painter 2019 v19.1.0.487 MacOS
Fotoğraf

Corel Painter 2019 v19.1.0.487 MacOS


Hakkında

Yazılım dijital sanat resim ve profesyonel sanatçılar tarafından güvenilen. Natural-Media® digital'in daha gerçekçi bir dünya olağanüstü koleksiyonunu kullanarak sanatsal becerilerinizi geliştirin. İnsanların sormasını sağlayacak profesyonel sonuçlar ve doğal Painter® 2018'i elde edin: Gerçek resim mi yoksa ressam mı?
Özellikleri

Doğal bir geçiş Analog ve dijital arasındaki çizgileri rahatça bulanıklaştıran bir boya yazılımıyla sanat yaratın.  Özel Medya Yalnızca dijitalin sağlayabileceği dünya dışı yazılımlardan oluşan olağanüstü sanat ortamları oluşturun.  Eşsiz kompozisyon Bir şaheser kompozisyonu kullanarak araçları kullanarak mükemmel simetri ve perspektifle boyama.  Esnek ve üretken Özel fırçalar ve paletler; başkalarından içerik alma veya kendi içeriğinizi oluşturma yeteneği.  Popüler donanım ve yazılımlarla uyumludur. Painter, Photoshop ve çizim tabletleriyle iyi çalışır ve Mac ve Windows'ta çalışır.

Corel Painter 2019'daki yenilikler:

Geliştirilmiş performans, belirgin şekilde daha hızlı fırçalar ve yakınlaştırma, kaydırma ve döndürme yapılırken% 50'ye kadar daha hızlıdır.  Yeni Konu karanlık arayüz kullanıcısı Fotoğraflarınızı ilgi çekici kılan, canlandırıcı profesyonel bir arayüz başlatın.  Yeni simgeler ve uygulama kontrolleri görünürde işleri kolaylaştırmak için yeniden tasarlanmış 650'den fazla simgeye sahiptir, anlaşılması kolaydır ve kullanımı daha verimlidir.  Yeni fırçalar ve desenler 36 yeni fırça ve kavramsal sanatçılar ve oyun tasarımcıları için tasarlanan 5 yeni özel tasarımdan ilham alın. Fakat herhangi bir sanatçı sevecek.  Renk iş akışı Gelişmiş Renk tekerleğindeki yeni yakalayıcılarla seçtiğiniz renk seçimlerini daha net görün. Veya, kolay erişim için Seçici'nin geçici renklerini ayarlayın. (Bu renk tekerleği modu için dikdörtgen içermiyorsa, kelimenin tam anlamıyla - ipc yapabilirsiniz.)
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

533 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.