Anasayfa » Corel AfterShot Pro 3.5.0.350 MacOS
Fotoğraf

Corel AfterShot Pro 3.5.0.350 MacOS


Hakkında

Corel AfterShot Pro, fotoğraflarınızı düzenlemek için bir çözüm Corel RAW, aynı zamanda bir profesyonel gibi TIF ve JPG görüntüleri de açar. Corel, efsanevi Paintshop Pro gibi görüntü düzenleme için ürünler sunmaktadır. Bu vesileyle, fotoğrafları almak, albümlere kaydetmek ve birkaç adımda ayarlamalar yapmak için tasarlanmış Corel AfterShot Pro aracı.  Corel AfterShot Pro, fotoğraflarınızı etiketleyerek ve puanlayarak düzenlemenize yardımcı olur. Ayrıca, ayarları değiştirmek ve fotoğrafçı ya da nerede yapıldığı gibi bilgiler gibi yeni şeyler eklemek için kullanışlı bir meta veri düzenleyicisine sahiptir. Corel AfterShot Pro, güçlü büyüteci sayesinde görüntünün bir bölümünü kırpmanıza, döndürmenize ve kaçırmamanıza izin verir, hatalar veya yanlışlıklar için idealdir. Dahası, fotoğrafçılık bilgileri gösterir ve zamandan ve ışık, doygunluk, renk dengesi, pozlama, vb. Gibi genel ayarlardan tasarruf etmek için histogram ön ayarları sunar. Corel AfterShot Pro aşağıdaki formatları destekler: CR2, NEF, RAW, ORF, PEF, JPG, TIF, SR2, RW2, RWL, NRW, DCR, CRW, DNG
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

72 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.