Anasayfa » Crying Suns 1.0.1 macOS
Strateji

Crying Suns 1.0.1 macOS


Hakkında

Crying Suns 1.0.1  gizemli bir şekilde düşmüş bir imparatorluğu keşfederken sizi uzay filosu komutanı rolüne sokan taktiksel bir haydut okur. Dune  ve  Foundation'dan  ilham alan bu  zengin deneyim deneyiminde , başarılı olan her bir koşu İmparatorluğu hakkındaki gerçeği ortaya çıkaracak.
Hikaye: Bir klonun destansı yolculuğu
700 yıllık barış ve refahtan sonra  , Galaktik İmparatorluğu aniden paramparça oldu . Omnis insan ustaları için her şeyi yaptı, tanrı gibi makineler, gizemli kapandı. Ve uzun zamandır kendi başına hayatta kalma yeteneğini kaybetmiş olan insanlık, nesli tükenme tehlikesi altında. Ancak Galaksinin uzak bir köşesinde, Gehenna, bir buz ve kaya gezegeni ve Imperial Tech'in zirvesi olan ve aynı zamanda insanlığın son şansı olan çok gizli bir tesistir. Sizler tenli bir silah olan Amiral Ellys Idaho'nun bir klonusunuz, yıldızlarda savaşan en iyi İmparatorluk Amiral'siniz ve bu gezegende garip ve karanlık esprili Guardian, Kaliban, OMNI’nın son işlevselliğini uyandırdınız. var olmak. Göreviniz: OMNI'leri yeniden etkinleştirmeye  ve  tüm insanlığın geleceğini korumaya çalışırken , İmparatorluğun şimdi kaotik, şiddetli kümelenmeleri aracılığıyla - bir yanlış hareketin en son nerede olabileceğini - ustalıkla bir savaş gemisine ustalıkla  yönetin . Ama şimdi Gehenna'dan ayrılmalısın ... zaman için neredeyse tükendi.
Özellikleri

  •  Prosedürel olarak oluşturulmuş bir evrende uzay araştırmaları
  •  Savaş gemileri ve filo filoları arasındaki taktik savaşlar
  • 300'den fazla  olası hikaye etkinliği
  • 6 bölümde yapılandırılmış derin ve dramatik bir hikaye
  •  En sevdiğimiz SF evrenlerinden esinlenen karanlık ve rahatsız edici bir atmosfer (Foundation, Dune, Battlestar Galactica)
Sistem Gereksinimleri

Mac Platformu: Intel İçeriği: Önceden K'ed İşletim sistemi sürümü: OSX 10.11 veya üstü İşlemci tipleri / hızları: Çift çekirdekli 2.5 GHz + o
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

408 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.