Anasayfa » Planetary Annihilation: Titans Mac
Aksiyon - Macera Strateji

Planetary Annihilation: Titans Mac


Hakkında

TITANS, temel oyunu içeren ve tonlarca yeni özellik ekleyen, halihazırda büyük ölçekli olan RTS Planet Annihilation için muazzam tek başına genişlemedir: Dünyayı sarsacak Atlas botu ve yıldırım zırhı taşıyan Zeus zeplin gibi 5 devasa Titan sınıfı süper ünite ile düşmanlarınızı tahrip edin! Çok yönlü Hover Tankları, yenilmez Orbital Savaş Gemileri ve değişken Nanobot Sürüleri gibi 16 yeni birim ile stratejik cephaneliğinizi genişletin! Oyununuzu hem tekli hem de çok oyunculu olarak mevcut olan çok seviyeli araziye sahip yeni gezegenlerle yükseltin. Yeni, düzenli bir eğitim deneyimi ile daha hızlı hız kazanın, daha sonra AI yetenek ve çok oyunculu oyun için yeni Bounty Mode seçeneği ile oyununuzu bir üst seviyeye taşıyın.
Özellikleri

  • Destan Ölçeği  - Komuta, karada, denizde, havada ve hatta yörüngede bulunan birçok gezegende binlerce numaraya sahiptir.
  • Epic Single-Player  - Galactic War, ustaca üretilen içerikle dolu dinamik bir galakside savaşan oyunculara sahip geleneksel gerçek zamanlı strateji kampanyaları için bir twist. Her oyun farklı.
  • Epic Multiplayer  - Herkes için ücretsiz ve takım tabanlı maçlarda en fazla on arkadaşınızla (veya düşmanlarınızla) oynayın. Veya 1v1 dereceli oyun merdiveninde yarışın.
  • Şut Gezegenler  - Dev gezegenler, asteroit çarpışmaları ve yeni gezegene bölünen Ragnarok Titan ile tüm gezegenleri yok ederek oyunları sonlandırın!
  • Gelişmiş Komuta ve Kontrol  - Sezgisel kontroller ve özelliklerle ordularınızı otomatik hale getirin; aynı anda birden fazla gezegende birden fazla gezegende kolaylıkla büyük orduları ve üretim hatlarını oluşturmanıza ve yönetmenize izin verin!
  • Anlık Tekrarlar  - Maçlar devam ederken, maç içi kayıtları gerçek zamanlı olarak görüntüleyin. Oyunu herhangi bir noktaya geri sararak bir savaşın ne zaman döndüğünü görün ve lehinize geri döndürmek için Play From Here'ı kullanın.
Sistem Gereksinimleri

İşletim sistemi versiyonu: OS X 10.9+ İşlemci türü (ler) ve hızı: Minimum Dört Çekirdekli RAM: 8 GB
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

2 GB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.