Anasayfa » CValley Xtream Path 2.0.4 Mac
Grafik - 3D - Animasyon

CValley Xtream Path 2.0.4 Mac


Hakkında

Xtream Path 2, Adobe Illustrator için bir eklenti yazılımıdır. Sürükle, uzat, it ve çek… Xtream Yolu kullanarak yollarla çok şey yapabilirsiniz! Artık yolları düzenlerken kontrol noktalarına sınırlanmak zorunda kalmayacaksınız. Bir yol üzerinde herhangi bir yere sürüklemenizi ve yalnızca istediğiniz tam konumu düzenlemenizi sağlar. Illustrator'daki yolları düzenleme, eskisinden çok daha esnektir. Hiç şüphesiz Xtream Yolu ile eğlenceli düzenleme yapacaksınız. En son sürüm 2 CC 2018 ile uyumludur. Xtream Yolu 2 ile ilgili yenilikler neler?
Üfleme Etkisi:  Üfleme Etkisi, seçilen nesneye (yol veya metin veya grubu) rüzgâr darbeleri uygular ve deformasyon etkisini yaratır. Bu etki ile hız, eritme ve tıraş etmeyi ifade edebilirsiniz. Akıllı Yuvarlama Etkisi / Filtre:  Giriş artış değeri, Sıkma (kademeli) veya yukarı / aşağı ok tuşu ile seçilebilir. Yuvarlak köşe ayarında dakika kontrolü sağlar. Akıllı Yuvarlama, tek bir tıklama ile anında keskin köşeleri yuvarlak olabilir. Akıllı Yuvarlama efektini metne uygularsanız, yeni bir yazı tipi kümeniz varmış gibi olur. Orijinalin de! Ana hatları oluşturmanıza gerek yok! Akıllı Yuvarlama, dışbükey ve içbükey köşeleri maksimum uzunluğun yanı sıra ayrı ayrı ayarlayabilir. (“İçbükey Açısı Boyunca Azami Uzunluk” ve ”Konveks Açısı Boyunca Azami Uzunluk” için ayarlar vardır.) Ayrıca, büyük miktarda metinle bile, bir göz açıp kapayıncaya kadar bir toplu iş olarak işleyebilir. Akıllı Yuvarlama, metnin köşesini yuvarlamak için en iyi araçtır. Canlı Duvar Kağıdı (Kristal Desen):  Canlı Duvar Kağıdı, seçilen resmin kopyalarını kullanarak belirlenmiş bir alanı doldurur. Xtream Path 2 paneli, Uluslararası Kristallografi Birliği (IUC) standartlarına dayanan 17 farklı desen duvar kağıdı sunuyor. Bir Duvar Kağıdından gelen birim, Illustrator uygulamasının 'Desen Düzenleme Moduna' aktarılabilir ve 'Renk Örnekleri' paneline kaydedilebilir. Canlı Bulanık Yol:  Canlı Bulanık Yol, seçilen nesnenin kenarını arka plana harmanlamak için bulanıklaştırır. Bulanık alanın konumu ve yönü doldurulmuş alandan kontrol edilebilir. Canlı Döndürme Ayna:  Canlı Döndür Ayna, seçilen nesnenin alanını belirler ve aynalı görüntü gibi kopyalar. Dönüş ekseninden gelen yansıma simetrisini de içerebilir.
Sistem Gereksinimleri

Adobe Illustrator CC - CC 2018
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

14 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.