Anasayfa » Org Chart Designer Pro 2.28.7 Mac
Grafik - 3D - Animasyon

Org Chart Designer Pro 2.28.7 Mac


Hakkında

Org Chart Designer Pro profesyonel org çizelgeleri ve ağ şemaları oluşturmayı ve yayınlamayı kolaylaştırır.
Özellikleri

Özellikler  - MacOS 10.10 - 10.13 ile uyumlu en yeni MacOS için optimize edilmiştir  - Daha iyi etiket ve satır aralıklarıyla geliştirilmiş grafik mimarisi - Daha  iyi performans ve kararlılık için tüm yeni dosya formatı  - Sürüm 1 kullanılarak oluşturulan tasarımlarla uyumluluk için yerleşik dosya dönüştürücü  - Sezgisel sürükle ve bırak tasarımcısı  - Şekiller, metin kutuları, fotoğraflar, görüntü slayt gösterileri ve tablo ızgaralarını  destekler - Tam katman düzenlemesi ve gruplama özellikleriyle çoklu katmanları  destekler - Gelişmiş "Otomatik Şube Üretimi" ni  destekler , grafik öğelerine hızlı bir şekilde yeni düzeyler eklemenizi sağlar - Destekler gölgeler, alfa seviyeleri ve yansımaları içeren resim özel efektleri - Biçimlendirme aktarımını destekler, birden çok grafik öğesine biçimlendirmeyi hızlı bir şekilde kopyalamanızı sağlar  - “Kayıtlı metin toplama” özelliğini destekler, sık kullanılan metin parçalarını kaydetmenize ve uygun şekilde yeniden kullanmanıza olanak verir  - Yüzlerce yazı tipiyle ve renklerle tasarlayın  - Çalışmanızı dışa aktararak yayınlayın çoklu belge formatlarına: PDF, JPG görüntüsü ve PNG görüntüsü  - Profesyonelce tasarlanmış organizasyon şeması ve ağ şeması şablonları ile birlikte gelir
Sistem Gereksinimleri

OS X 10.10 veya üstü 64 bit
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

54 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.