Anasayfa » Cyberduck 6.6.2 Mac OS X
İnternet Araçları

Cyberduck 6.6.2 Mac OS X


Hakkında

Zarif ve verimli bir FTP istemcisi.  Bir sunucudan düzenli olarak dosya yüklemeniz ve indirmeniz gerekiyorsa, Cyberduck basit bir kullanıcı GUI'sine sahip olan ve FTP'nin her türdeki görevini yerine getirmeyi çok kolaylaştıran mükemmel bir ücretsiz FTP istemcisidir. Cyberduck FTP, SFP, WebDAV ve Amazon S3 transferleri dahil olmak üzere hemen hemen tüm FTP transferleri için uygundur. Güvenilir ve ücretsiz bir istemci FTP'si arayan herkes için, Cyberduck tüm gereksinimlerinizi karşılar. Yeni bağlantılar oluşturmak kolaydır Cyberduck'te yeni bir bağlantı eklemek çok basittir ve acemi kullanıcılar için yararlı eğitimleri ile sadece birkaç saniye sürmektedir. Kolaylık için, yer işaretlerini Finder'dan sürükleyip bırakabilirsiniz. Cyberduck arayüzü açıkça tasarlanmış, kullanımı kolay ve yeni FTP kullanıcıları için iyi bir başlangıç ​​noktası yapan geniş bir yardım kılavuzuna sahiptir. Cyberduck, BBEdit of, TextWrangler veya TextMate gibi çoğu harici editörle de uyumludur. Cyberduck ayrıca dosya paylaşımı için Dropbox ile entegre edilmiştir. Bazı kullanıcılar Cyberduck'un bazen dosya aktarımında kararsız olabileceğini bulmuşlardır. Kullandığınız sunucunun kararlılığına bağlı olarak, özellikle de SSL bağlantıları kullanıldığında, zaman aşımı bağlantılarının yarısında kalabilir. Mac için en iyi FTP istemcilerinden biri olan Cyberduck, Mac kodu için mükemmel ve genellikle verimli ve zarif bir açık FTP istemcisidir.
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

100 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.