Anasayfa » Mountain Duck 2.5.2 Mac OS
İnternet Araçları

Mountain Duck 2.5.2 Mac OS


Hakkında

Mountain Duck, herhangi bir uzak FTP, SFTP, WebDAV, Cloud Azure Depolama, S3, Google Cloud Storage, Google Drive ve OpenStack Swift'i Finder'da yerel bir disk olarak monte etmenizi sağlar. Cyberduck'un sağlam açık kaynaklı veritabanına dayanarak, tüm ana protokoller istediğiniz hemen hemen tüm sunuculara bağlanmak için uyumludur. Uzak dosyaları herhangi bir uygulama ile açın ve yerel birimde olduğu gibi çalışın. Finder'ı kullanarak dosyaları uzak sunuculara hızlı aktarın. Mountain Duck, bulut depolama hesaplarını ve FTP, SFTP veya WebDAV sunucularını yönetmeyi çok daha kolay hale getiren akıllı bir OS X uygulamasıdır, çünkü bunları yerel birimler olarak bağlamanızı ve Finder'ı kullanarak dosyaları aktarmanızı sağlar. Uygulamanın menü çubuğunda kullanımı ve çalıştırması çok kolay olup, çeşitli depolama hizmetlerinden hızlı bir şekilde bağlanmanızı ve bağlantıyı kesmenizi sağlar. Kolay gezinme ve dosya aktarımları için uzak depolama sunucularını standart Finder birimleri olarak takın Dağ Ördekleri, birden çok sunucuyu veya bulut depolama hizmetlerini aynı anda yönetmeniz gerektiğinde özellikle yararlıdır; çünkü birden çok arabirim arasında geçiş yapmak kafa karıştırıcı olabilir ve iş akışınızı engelleyebilir. Ancak, onları Mountain Duck'da yer imleri olarak ekledikten sonra, onlara herhangi bir yerel birim gibi erişebilirsiniz, böylece içeriğine göz atmak veya dosyaları kopyalamak istediğinizde Finder kullanılabilir. Çok sayıda popüler dosya aktarım protokolünü destekleyen faydalı araç Mountain Duck tek bir bağlantıyla sizi sınırlamaz, çünkü istediğiniz kadar sunucu veya bulut depolama hesabı ekleyebilirsiniz. FTP, SFTP, WebDav, Amazon S3, Microsoft Azure, Google Cloud ve OpenStack Swift'i destekler. Sunucunun adresini ve gerekli kullanıcı adı ve şifresini bildiğiniz sürece, her bir işaretleyicinin yapılandırması zor değildir. İhtiyacınız olduğunda her zaman yakın olan gizli menü çubuğu uygulaması Bir sunucudan bağlantıyı kesmek istediğinizde Mountain Duck menü çubuğu simgesinden yer imleri yapılandırılabilir ve erişilebilir, Finder'da sesinizi açın veya tamamen silin. Ayrıca, uygulama tüm önceki bağlantıların ayrıntılı geçmişini gösterir ve Bonjour bildirimlerini etkinleştirmenizi veya devre dışı bırakmanızı sağlar. Sonuç olarak, Mountain Duck, birden çok uzak depolama sunucusunu yöneten, yerel birimler olarak monte edilmelerine ve içeriğine göz atmalarına ya da Finder aracılığıyla dosya aktarmalarına olanak tanıyan kullanıcılar için çok değerli olabilecek kullanışlı bir yardımcı programdır.
Özellikleri

  • FTP, SFTP veya WebDAV aktarımı
  • Uzak sunucuya dosya aktarabilme
  • Depolama sunucularını yönetebilme
  • Finder desteği
  • Basit arayüz
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

102 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.