Anasayfa » DaisyDisk 4.23.1 macOS
Disk Araçları

DaisyDisk 4.23.1 macOS


Hakkında

DaisyDisk 4.23.1 HDD 600 GB'a ne olduğunu bilmiyordunuz mu hiç? Bütün alanı kimin ele geçirdiğini bulmak için, harika bir program ve adı - DaisyDisk. Onun programı, sabit diskinizin uygun bir görsel sunumunu sağlayarak, kullanıcının boş disk alanı alanında hangi dosyaların en "kırılgan" olduğunu belirlemesini ve bunları kaldırmasını sağlar. Uygulama geliştiricileri DaisyDisk, programın sabit diskinizi büyük dosyaların varlığı için tarayarak kolayca başa çıkabileceğini garanti eder ve ne olduğunu belirlemenize yardımcı olur.
Özellikleri

- Benzersiz arayüzü gereksiz dosyaları bulmak ve silmek için kolaylaştırır. - Program analoglarından% 50'ye kadar daha hızlı. - Entegrasyon QuickLook önizleme dosyası içeriği. - Diskleri maksimum hızda paralel olarak tara - Disk alanı hakkındaki bilgiler gerçek zamanlı olarak güncellenir. - Dahili dosya silme. - Retina ekranını tamamen destekler.
Sistem Gereksinimleri

OS X 10.10 +
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

5 MB .zip


1 yorum

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.