Anasayfa » Data Creator 1.7 MacOS
Araçlar- Çeşitli

Data Creator 1.7 MacOS


Hakkında

Veri Oluşturucu, tek bir tıklamayla uygun içerik sözderandomunu (satır içeriği) tatmak ve doldurmak için örnek tablolar (satırlar ve sütunlar) oluşturabilir. Hangi tür alanları (sütunlar) (hayvanlar, renkler, meyveler, soyadı İngilizce, Almanca adları, vb. 50'den fazla farklı veri türü ile adlandırabilirsiniz) seçebilir ve kaç satırın bir tıklamayı sevdiği için tüm içeriği doldurabilirsiniz. Sekmeler, html tabloları, hatta tıklamaya hazır web sayfalarını veya değerleri istediğiniz herhangi bir özel biçimle ayrılmış virgülle ayrılmış değerlere verebilirsiniz. Yaratıcı veriler, nötr ve gerçekçi prototiplere veya test verilerine ihtiyaç duyduğunuzda veritabanları veya web siteleriyle çalışan tüm uzman kullanıcılar veya geliştiriciler için gereklidir.
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

7 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.