Anasayfa » DMG Master 2.6 Mac
Araçlar- Çeşitli

DMG Master 2.6 Mac


Hakkında

DMG Master, tek bir tıklamayla herhangi bir Mac tarafından tanınan görüntü dosyası standart DMG diskini oluşturmak için basit ve düzenli bir MacOS uygulamasıdır. Disk Görüntüleri Arşivi (DMG) dosyaları değiştirmek için Mac oluşturmak için tercih edilen ve standart yoldur Sıkıştırılmış gruplar dosyaları tek bir dosyadan bir kullanıcıdan diğerine, aynı zamanda uygulamayı dağıtmanın tercih edilen yoludur. Disk imaj dosyaları, içerik koruma verileri için güçlü bir algoritma ile kompakt ve şifre korumalı da olabilir. Disk Görüntüleri Arşivi'nin güçlü yanı, herhangi bir Mac'teki herhangi bir kullanıcının ek bir yazılım olmadan açıp okuyabilmesidir, çünkü herhangi bir Mac zaten onu yönetmek için tüm araçlara sahiptir.
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

5 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.