Dönüştürücü Fotoğraf

dBpoweramp Image Converter R3 Premier 3.0.0.1


Hakkında

dBpoweramp Image Converter, görüntüleri dönüştürürken güçlükleri ortadan kaldırır, dönüştürmeler hızlı ve zahmetsizdir. Image Converter, 30 milyondan fazla kullanıcının güvendiği kardeş ürünü dBpoweramp Music Converter ile aynı teknolojiye dayanmaktadır.

Image Converter Tüm popüler formatlar arasında dönüştürme, Bitmap, PNG, JPEG, TIFF birkaç isim. Toplu Dönüştürme Tek tıklamayla çok sayıda dosya ve klasör, png veya diğer dosya türlerine filtre uygulayın. Yüksek Hızlı Dönüşümler Tüm CPU çekirdeklerini aynı anda kullanarak kodlayan bir görüntü dönüştürücü mü arıyorsunuz? işi iki kat hızlı sürede halledin. DSP Effects Görüntüleri yeniden ölçeklendirme veya keskinleştirme gibi efektlerle işlem yapın dBpoweramp, tam özellikli bir görüntü dönüştürücüdür. Kötü Amaçlı Yazılımsız Dönüştürücüler biraz ekstra (casusluk araç çubuğu, Truva atı, kötü amaçlı yazılım veya virüs) ile birlikte gelir, dBpoweramp 15 yıldır hiç bir araya gelmemiştir, yalnızca bir görüntü dönüştürücü isteyenler, yalnızca bu kadarını alırlar. Trojan yok, kötü amaçlı yazılım yok, virüs yok. Basitlik dBpoweramp, görüntü dosyasına sağ tıklamak kadar basit olan dönüştür.

İndirme Linkleri

Turbobit

34 MB .dmg


Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.