Dönüştürücü İnternet Araçları

AudKit Spotify Music Converter 1.8.0 Mac


Hakkında

Herhangi bir cihazda çevrimdışı dinlemek için Spotify parçalarını ve çalma listelerini kayıpsız bir şekilde dönüştürün ve indirin. AudKit Spotify to MP3 Converter, Spotify çalma listesini MP3, AAC, M4A, M4B, WAV, FLAC ve diğer yaygın kullanılan ses formatlarına dönüştürmeyi destekler.

Spotify’ı MP3’e Dönüştür

  • AudKit Spotify to MP3 Converter, Spotify çalma listesini MP3, AAC, M4A, M4B, WAV, FLAC ve diğer yaygın kullanılan ses formatlarına dönüştürmeyi destekler.

5X Dönüşüm Hızı

  • AudKit Spotify Music Downloader’ın dönüştürme hızı 5 kata hatta daha hızlıya ulaşabilir. Bu, 5 dakikalık bir Spotify şarkısının yalnızca 1 dakikalık bir dönüşüm süresi aldığı anlamına gelir.
Özellikleri

Spotify Şarkılarını MP3’e Toplu İndirin

  • AudKit Spotify Playlist Downloader, Spotify Şarkıları, Çalma Listeleri, Albümler, Podcast’ler, Sesli Kitaplar ve Radyo içeren farklı Spotify ses türlerini destekler.
  • Spotify’dan AudKit Spotify Audio Downloader’a aynı anda 100’e kadar ses parçası ekleyebilirsiniz. Ayrıca, şarkı dönüştürmenin üst sınırı yoktur. Böylece büyük Spotify şarkılarını toplu olarak AudKit Spotify Albüm İndirici’ye aktarabilir ve tek bir tıklamayla indirebilirsiniz.

%100 Kayıpsız Ses Kalitesini ve ID3 Etiketlerini Koruyun

  • En gelişmiş dönüştürme teknolojisinde yerleşik olan AudKit Spotify Song Downloader, orijinal Spotify şarkılarından %100 kayıpsız ses kalitesini koruyabilir.
  • Ham meta veriler ayrıca sanatçılar, başlıklar, albümler, albüm sanatları, parça numaraları ve bu tür temel bilgiler dahil olmak üzere çıktı dosyalarında tamamen korunur. Bu nedenle, sezgisel ID3 etiketlerini görüntüleyerek yerel müzik kitaplığını kolaylıkla yönetebilir ve düzenleyebilirsiniz.

Desteklenen Giriş Formatları

  • Spotify Ses Sanatçıları, Şarkılar, Albümler, Çalma Listeleri, Podcast’ler, Radyo

Desteklenen Çıktı Formatları

  • Ses Formatları MP3, AAC, M4A, M4B, WAV, FLAC
Sistem Gereksinimleri

Uyumluluk: macOS 10.10 veya üzeri

Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

6 MB .dmg


Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.