Anasayfa » dBpoweramp Music Converter R17.7 MacOS
Ses Düzenleme

dBpoweramp Music Converter R17.7 MacOS


Hakkında

Ses dönüştürme mükemmelleştirildi, zahmetsizce mp3, FLAC, Apple kayıpsız ve daha fazlasına dönüştürün. dBpoweramp Music Converter™, ses dönüştürmeleri için standart bir araç haline geldi, dünya çapında 30 milyondan fazla kullanıcı dBpoweramp'a dönüştürmelerine güveniyor.
Özellikleri

mp3 dönüştürücü Birkaç isim için mp3, m4a (iTunes ve iPod), WMA, WAV, AIFF, AAC, FLAC, Apple Lossless (ALAC) dönüştürün. Yüksek Hızlı Dönüşümler Tüm CPU çekirdeklerini aynı anda kullanarak kodlayan bir mp3 dönüştürücü arayın, işi iki kat hızlı sürede yapın. Kötü Amaçlı Yazılım Yok Ücretsiz dönüştürücüler biraz ekstra (casusluk araç çubuğu, Truva atı, kötü amaçlı yazılım veya virüs) ile birlikte gelir, dBpoweramp 15 yıldır hiç bir araya gelmemiştir, bir mp3 dönüştürücü isteyenler, sadece bu kadarını alırlar. Trojan yok, kötü amaçlı yazılım yok, virüs yok. Toplu Dönüştürme Tek tıklamayla çok sayıda dosya, mp3 veya diğer dosya türlerine göre filtreleme. DSP Etkileri Sesi Ses Düzeyi Normalleştirme veya Örnekleme / Bit Hızı Dönüşümü ile işleyin. dBpoweramp tam özellikli bir mp3 Dönüştürücüsüdür. Basitlik dBpoweramp, kaynak dosyaya sağ tıklamak kadar basit bir mp3 dönüştürücü olan Windows Gezgini'ne entegre olur; E dönüşmek. Açılır bilgi ipuçları, Kimlik Etiketlerini Düzenle sağlanır. Başka hiçbir ses programının dBpoweramp'tan daha fazla çok formatlı ses dosyasını dönüştürmediğini söylemek güvenlidir, format uyumluluğu ve dönüştürme kararlılığını mükemmelleştirmek için 15 yıl harcadık. FLAC'ı mp3'e, wma'yı mp3'e veya wav'ı mp3'e çeviriyorsanız, dBpoweramp doğru seçimdir.
Sistem Gereksinimleri

OS X El Capitan veya daha yenisi
İndirme Linkleri

Turbobit

15 MB .dmg


Yorum

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.