Anasayfa » Sound Control 2.6.1 Mac
Ses Düzenleme

Sound Control 2.6.1 Mac


Hakkında

Ses Kontrolü, kullanıcıların bir yazılım ses mikseri kullanmasına izin verir. Ses Kontrolü, kullanıcıların uygulama ses düzeylerini kolayca ve hızlı bir şekilde değiştirmesine ve uygulama sesine sistem genelinde bir EQ uygulamanıza olanak tanır. Ses Kontrolü bunu, Mac'inizin menü çubuğuna bir yazılım karıştırıcısı ekleyerek yapar. Ses seviyesi karıştırıcısına ek olarak, Ses Kontrolü, kullanıcıların Mac'lerinin sesini kendi zevklerine göre kolayca uyarlamalarına veya hoparlörlerinin frekans yanıtına uygun şekilde kalibre etmelerine olanak tanıyan ses çıkışınıza bir yazılım EQ ekler.
Özellikleri

Sessiz de dahil olmak üzere uygulama başına ses kontrolü 10 veya 31 bant ile sistem genelinde EQ Menü çubuğu öğesi veya kısayol tuşları ile kolay kontrol HDMI ve diğer ses cihazlarına yazılım ve klavye kontrolü ekleyin
Sistem Gereksinimleri

OS X 10.10 veya üstü  64 Bit
İndirme Linkleri

Turbobit

12 MB .zip


Yorum

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.