Aksiyon - Macera Strateji

Deadly Days 1.4.3.2 38106 Mac


Hakkında

Deadly Days  , zombi kıyametinde benzersiz bir stratejik hayduttur. Bir grup kurtulanı yönetin ve koruyun ve felaketi durdurmalarına yardımcı olun. Çok sayıda vahşi ve çılgın nesneyi, daha vahşi ve çılgın hayatta kalanları, özel yetenekleri ve ölümcül silahları bile keşfedin ve kullanın.

Bulduklarınızı kullanın
Dünyayı kurtarmak için her girişimde, nesnelerin, özel yeteneklerin ve silahların en iyi kombinasyonunu bulmanız gerekir. Aldığınız şeyi kullanmalısınız. Sonsuz hava saldırıları mı yoksa fareler ordusu mu? Roma’ya giden birçok yol var ama siz karar verin.

Şehirlerde arama yapın ve binaları fethedin
. Şehirler prosedürel olarak oluşturulur ve sonsuz kombinasyonlara olanak tanır. Şehirleri olabildiğince çabuk yağmalayın, aksi takdirde patlayan bir zombi sizi parçalara ayırabilir veya steroidli bir zombi sizi toza sokabilir. Dikkatli ol! Geceleri çok tehlikeli zombi orduları bekliyor.

Ne oldu?
Aplokalip başlamadan kısa bir süre önce, fast-food zinciri MKing yeni bir hamburger çıkarır. Et, karı artırmak için gizli, bağımlılık yapan bir bileşen içerir. Plan işe yarıyor. Bununla birlikte, zamanla, ilaç taze et ihtiyacı dışında beynin tüm bölgelerinin kapanmasına yol açar. Bir sürü et! Bu yeterince kötü değilse, hastalık tüketicilerin doğal bir ölümden ölmesini de önler – tek seçenek şiddet içeren yöntemlerdir

Özellikleri

 • Diş macunu da dahil olmak üzere her oyunu benzersiz kılan 60 çılgın nesne
 • Dövüşlerin sonucunu önemli ölçüde değiştirebilecek 30 güçlü özel yetenek
 • Yeni yetenekleri, hayatta kalanları, nesneleri ve silah türlerini aktive edebileceğiniz üç farklı uzmanlık alanı
 • Rastgele üretilen modifikasyonlara sahip 25 çeşit silah
 • Prosedürel olarak oluşturulmuş şehirler ve görevler
 • 50 farklı yetenekle 50 farklı hayatta kalan
 • Tek bir şey isteyen 10’dan fazla farklı zombi türü: beyinler
 • Ve sonunda yok edilmesi gereken üç patron
 • Kilidinin açılması gereken 45’ten fazla başarı
 • Sevgiyle hazırlanmış piksel sanatı
 • Entegre seğirme özellikleri – izleyiciler kurtulan olur ve bir sonraki görevde hangi görevin alınması gerektiğine karar verir
Sistem Gereksinimleri

İşletim sistemi sürümü: 10.11+
İşlemci türü ve hızı: 2 GHz,
minimum 64bit RAM: 2 GB

Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

178 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.