Anasayfa » Sunset 1.06 MacOS
Aksiyon - Macera Simülasyon

Sunset 1.06 MacOS


Hakkında

1972'de ve askeri darbe Latin Amerika'da küçük bir ülke olan Anchuria'yı sarstı. Sonuç olarak, siz, ABD vatandaşı Angela Burnes, San Bavón'un büyükşehir başkentinde hapsolmuş durumdasınız. Cennetin bir savaş bölgesine dönüştü. Bir araya gelmek için temizlikçi olarak işe başlarsınız. Her hafta, gün batımından bir saat önce, zengin Gabriel Ortega'nın havalı bekar pedini temizlersiniz. Yapmanız gereken bir takım görevler veriliyor, ancak eşyalarını gözden geçirme cazibesi karşı konulmaz. Peki ne yapıyor? Gizemli devamsız işvereninizi daha iyi tanıdıkça, ülkeyi demir yumrukla yöneten kötü şöhretli diktatöre karşı asi bir komploya kapılırsınız. Sunset, oynadıkça gerçekleşen bir hikayeye ilişkin ipuçlarının keşfine odaklanan anlatı odaklı birinci şahıs keşif oyunudur. Günbatımı, birçok birinci şahıs nişancı gibi savaş benzeri bir bağlamda ayarlanmış aksiyon oyunlarından ilham alıyor. Bu tür oyunlarda NPC'ler için yaşam nasıl olurdu? Savaş günlük yaşamınızın arka planı olduğunda nasıl bir duygu? Günbatımı, her biri kurgusal bir saat süren 44 oyun seansına bölünür: güneş batıncaya kadar. Her defasında yapmanız gereken görevlerin bir listesini alırsınız. Ama dairede yapılacak işten daha fazlası var. Sahibinin bilgi aramak için sahip olduğu malları gözden geçirme ve 1970'li yıllardaki teknolojik araçlarıyla etkileşimde bulunma gibi başka faaliyetler de vardır.
Özellikleri

  • tanıdık kontrollerle (WASD + mouselook) birinci şahıs keşfi veya rahatınız için özelleştirin
  • atmosferik: serin 1972 tarzı, yansımalar, gün batımı kızdırma, durgunluk, savaş gerginliği, geçen zaman
  • iki kahraman arasındaki ilişkiyi etkiler, duygusal anlatı arkı oynadıkça olur
  • şüpheli hikaye odaklı oyun: kurgu keşfetmek için etkileşim
  • duyarlı ortam (ışık anahtarları, plak çalarlar, elektronik aygıtlar vb.)
  • başarısız devlet yok - bu kazanabileceğiniz veya kaybedebileceğiniz bir oyun değil, sadece
  • yaklaşımınıza bağlı olarak 90 dakikadan 22 saate kadar oyun oynama
  • filminin ödüllü Austin Wintory (Journey, The Banner Saga, Monako)
  • retro erken 1970'lerin tarzı
  • patlamalar!
Sistem Gereksinimleri

İşletim sistemi sürümü: 10.6.8
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

602 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.