Anasayfa » DearMob iPhone Manager 4.2 macOS
Araçlar- Çeşitli Dosya Kurtarma

DearMob iPhone Manager 4.2 macOS


Hakkında

DearMob iPhone Manager 4.2 iPhone verilerinizi şifreleme yöntemiyle aktarmak için kolay bir iOS yöneticisi. İPhone iPad'i yedekleme ve geri yükleme, fotoğraf, müzik, iletişim, SMS, vb. Aktarma ve yönetme, tüm değişiklikleri 1 tıklamayla senkronize etme İDevice alanını kolayca boşaltmanıza veya yeni iPhone'a geçmenize izin verin, size güç, basitlik ve güvenlik sağlayın.
Özellikleri

Fotoğraf Yöneticisi - Güçlü, Basit Kalır İPhone iPad ve bilgisayar arasında fotoğraf aktarmak için eşsiz bir araç olan DearMob iPhone Manager, şu anda Camera Roll, Selfies, Ekran Görüntüleri, Facebook Fotoğrafları vb. Albümlerinizi yönetmeye hazır durumda. Müzik Yöneticisi - Tek Bir Araç, Tümünü Yapar DearMob iPhone Manager, iPhone iPad iPod ve PC / Mac arasında iTunes olmadan daha güvenli bir şekilde müzik aktarımı yapmak için basit ve güvenli bir çözüm. Video Yöneticisi - iPhone Video'dan En İyiyi Getirir DearMob iPhone Manager, çevrimdışı keyif almak için videoları iPhone iPad'e aktarmanıza olanak sağlar, Video Uygulamanızı hiçbir zaman işe yaramaz hale getirmeyin.
Sistem Gereksinimleri

OS X 10.9 veya üstü 64 bit
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

65 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.