Anasayfa » iPack 2.3.4 macOS
Araçlar- Çeşitli

iPack 2.3.4 macOS


Hakkında

iPack, tam özellikli bir sıkıştırılmış arşiv yöneticisidir.
Özellikleri

- 7z sıkıştır, zip, jar ve rar arşivlerini sıkıştır - Dekupaj 7z, zip, kavanoz, rar, taksi, deb, iso, arj, gz ve bz2 arşivleri - YENİ! Finder ile entegrasyon: doğrudan Finder'da dosyaları sıkıştırın ve açın - Dosyaları açmadan hızlı önizleme - 7z / zip / rar / gz / bz2'den 7z / zip / rar formatlarına dönüştürme - Dosyaları damla sepete sürükleyerek hızlı arşiv açma - Çok çekirdekli işlemcinin gücünden yararlanın: iPack, 2011 Mac'leriniz olduğunda en az% 100 daha hızlı çalışır. - 64 bit bilgi işlem gücünün sağladığı üstün hız - Uluslararası dosya adlarına tam destek (özellikle eski arşivciler tarafından oluşturulan Çince, Japonca ve Korece dosya adları) - Parola korumalı arşivlerin tam desteği - Sürükle ve bırak tam destek - Çok ciltli arşiv desteği - Arşiv içindeki dosya adlarını arayın
Sistem Gereksinimleri

OS X 10.6 veya üstü, 64 bit işlemci
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

5 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.