Anasayfa » Default Folder X 5.7.1
Araçlar- Çeşitli

Default Folder X 5.7.1


Hakkında

Size zaman kazandıracak Mac OS X'i Aç ve Kaydet menülerine  varsayılan Klasör X eklenir. Varsayılan Klasör X ile en çok kullandığınız klasörlere anında erişebilecek ve böylece tüm sabit sürücüye göz atmanıza gerek kalmadan dokümanları bunlara kaydedeceksiniz. Ayrıca sık kullanılan klasörlerin geçmişine sahiptir. Varsayılan Klasör X ayrıca Spotlight'ı kullanarak bir dosyayı daha iyi bulmak için etiket ekleyebilme yeteneğine ve ayrıca menü çubuğu için kısayollara sahip bir menüye sahiptir.
Özellikleri

Asistan Dizini DFX araç çubuğundan yeni, favori ve açık klasörlerinize erişin. Hiyerarşik açılır menüler, dosyalarınıza erişmek için klasörler arasında hızlı bir şekilde gezinmenizi sağlar. Gerçek zaman tasarrufu Her şeyi aynı klasörde tutarsanız, DFX bu klasörü sizin için hatırlayabilir. Veya bir uygulamanın en başından doğru klasörde olması için varsayılan klasör olarak ayarlayabilirsiniz. Arama motoru yönetimi DFX, tek bir tıkla herhangi bir Finder penceresini açmanıza veya kaydetmenize olanak sağlar. Ayrıca, Finder'ın gücünü her Aç ve Kaydet iletişim kutusuna koyarak, bilgi almanıza, çoğaltmanıza, yeniden adlandırmanıza ve silmenize olanak tanır. anlık kurtarma DFX, kısa süre önce kullandığınız klasörlere ve dosyalara hızla geri dönmenize yardımcı olmak için, DFX onları sizin için hatırlar. Açtığınız son dosyayı bile yeniden seçin. DFX ile, bir şeyi nereye koyduğunuzu asla unutmazsınız. Parmaklarınızın ucunda En sevdiğiniz klasörlere klavye kısayollarını kullanarak hızlıca yer alın. Veya son klasörlere atlayın ve bir tuşa basarak Finder pencerelerini açın. DFX kısayolları tamamen yapılandırılabilir. Sitede spot ışığı Dosyalarınızı etiketleyin veya yorumlarınızı düzenleyin Herhangi bir Aç veya Kaydet iletişim kutusundan Spotlight. Daha önce hangi etiketleri kullandığınızı hatırlamıyor musunuz? DFX, son zamanlarda kullanılan tüm etiketlerinizi gösterir, sadece sürükleyip bırakın.
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

16 MB .dmg


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.