Anasayfa » Hyperkey 0.21 Mac
Araçlar- Çeşitli

Hyperkey 0.21 Mac


Hakkında

Bu basit, tek amaçlı uygulamada tüm klavye kısayollarınız için kendinize fazladan bir değiştirici tuş verin. Ekstra macOS değiştirici tuşu. Kullanılmayan bir anahtarı kolayca işe alın – Büyük harf kilidi anahtarınızı veya değiştirici tuşlarınızdan herhangi birini hiper tuşa dönüştürün: ⌃⌥⌘⇧ – Hiper tuş, sahip olduğunuz diğer tüm uygulamalarınızda kullanabileceğiniz ek bir değiştirici tuş görevi görür. klavye kısayolları - Veya büyük harf kilidini daha kullanışlı bir tuşa yeniden eşleyin Bir anahtarı feda etmek istemiyor musunuz? – Yalnızca hiper tuşu etkinleştirmek için oluşturulmuş basit bir tek dokunuş hareketi kullanın – Serbest bırakmak için dokunmayı etkinleştirmek ve kaldırmak için tek dokunuşu bir köşeden veya izleme dörtgeninin üst kenarından aşağı kaydırın
Sistem Gereksinimleri

Uyumluluk: macOS 10.12 veya üzeri • Apple Silicon veya Intel Core işlemci
İndirme Linkleri

Turbobit

12 MB .dmg


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.